Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Dizao balzámy na rty - odstíny

Recenze: Dizao balzámy na rty - odstíny Barevné balzámy na rty Dizao.
Mája Ráblová
4,9 5
14

Recenze: Dizao balzámy na rty - odstíny zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Na posouzení jsem vybrala ty balzámy, které mají barvicí pigmenty. Ty s chuťovým a voňavým benefitem si musíte vyzkoušet sami :).

Balzámy bych rozdělila podle konzistence a kryvosti. Některé jsou totiž téměř krémové, plné pigmentů, jiné zase téměř gelové, některé z nich pouze jemně tónují, jiné obsahují jemné třpytky a některé jsou dokonce matující.

Přejít na sekci článku:

Dizao balzámy na rty - odstíny

Dizao balzámy na rty - odstíny zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Bez balzámu bos. Pro představu mé výchozí barvy rtů a barvicího + lesknoucího efektu jednotlivých odstínů.

Dizao balzámy na rty - odstíny

205 - Konzistence je spíše krémová než gelová. Pod názvem “Pivoňka” získáte více krycí texturu s jemnými třpytkami. Rty jsou po použití v přirozeném tónu, pouze mírně světlejší a lesklé.

206 - Konzistence je opět trochu krémová, pro mě nejpřirozenější ze všech barev z celé řady. Rty jsou lesklé, ztmavené stále ve svém přirozeném tónu s náznaky do růžova a název “Divoká růže” je opravdu všeříkající.

207 - Konzistence je krémová. Tento odstín s názvem “Oleandr” výrazně barví. Tón sahá do výrazných růžových tónů a na rtech se leskne díky obsaženým jemným třpytkám.

208 - Konzistence je více gelová než krémová. Tento odstín v překladu “Kornoutice” spíše tónuje než barví, třpytky v něm jsou téměř neznatelné a barva podtrhuje přirozenou barvu rtů.

209 - Kozistence je více gelová než krémová. Na rtech působí “Sléz” sytě, velice přirozeně a mírně rty ztmavuje v červenorůžovém odstínu.