Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Tajný návod, jak být na vánočním večírku neodolatelná

Tajný návod, jak být na vánočním večírku neodolatelná Na co jemně a nenásilně upoutat pozornost? Klíčové jsou tři oblasti - rty, nehty, a vůně.
Marcela Fröhlichová
5,0 5
3

Tajný návod, jak být na vánočním večírku neodolatelná zdroj: pexels.com

Rok se pomalu blíží ke svému konci a plány na firemní vánoční večírky jsou v plném proudu. Než se samy začnete chystat na vaši podnikovou vánoční slávu, máme tady pro vás kosmetické tipy, jak svůj vzhled vyladit tak, že si vás každý všimne. Vánoční večírek je právě ta příležitost, kdy můžete odložit na chvíli svůj formální vzhled, který říká, že jste seriózní účetní a ukázat i svou hravou stránku. Na večírku roztaje nejeden kancelářský mrzout či zodpovědností zahlcený manager. A ten IT kluk, z kterého běžně vytáhnete sotva kloudnou větu, které stejně nerozumíte, protože mluví v ajťačtině, vás může pobavit přesně mířeným vtipem a postřehem. Všichni se těší, že se na chvíli uvolní a pobaví se se svými kolegy taky o něčem jiném než o hrubém domácím produktu či kvartálních ziscích firmy.

A my jsme tady od toho, abychom vám pošeptali, jak svůj vzhled podtrhnout, aby si vás všiml i ten sympatický, ale věčně uspěchaný marketingový manažer, o kterém stoprocentně víte, že je svobodný a k mání. Protože, co si budeme vykládat, není žádnou tajností, že muži reagují nejdřív na první signální. Až upoutáte pozornost kolegy, můžete působit svými dalšími přednostmi, jako je vaše milá a veselá povaha, smysl pro humor a nenucený šarm, a to vše posilněno právě nabytým sebevědomím.

Než abyste byla zbytečně prvoplánová se svým hlubokým výstřihem či příliš krátkou sukní, a odhalovala hned všechny vaše divoké karty, zkuste si zahrát na tajemného vampa. Oblečení zvolte spíše více než méně, ať má protějšek prostor k imaginaci. Copak ji markeťáci nemají až dost? Věřte mi, že během neustálého zírání do vašeho dekoltu už těžko okouzlíte svou inteligencí.

Takže pojďme si říct ty tajné ingredience, které z vás udělají tu kolegyni, o které se budou kolegové chtít dozvědět víc. Na co jemně a nenásilně upoutat pozornost? Klíčové jsou tři oblasti - rty, nehty a vůně.

Rudá rtěnka

Rudé rty přitahují pozornost k tomu, co říkáte a mimoslovně tím dáváte najevo, že jste sebevědomá žena, která se nebojí vyjádřit. Rudé rtěnky se nemusíte bát ani vy ani muži. Je dobré zvolit správný odstín rtěnky, protože jestli je padesát odstínů šedi, tak červená barva má odstínů ještě více. Při výběru rtěnky je důležitý podtón vaši pleti, pokud jste bruneta či blondýna můžete si vybrat rtěnku s modrým podtónem a pokud jste zrzka sáhněte po rudé s oranžovým tónem. Přírodní rtěnky mají skvělé pečující složení a olovo v nich nenajdete. Naopak budou o vaše rty pečovat celý večer. Rudá rtěnka si žádá pečlivé nalíčení a ideální je k tomu použít konturovací tužku podobného odstínu jako rtěnka. Konturovací tužkou ale vybarvěte celé rty, nikoliv pouze konturu, nepůsobí to přirozeně. Na rty vykreslené konturovací tužkou naneste rudou rtěnku, obtiskněte na ubrousek a pak znovu přetřete, takto vám rtěnka vydrží déle, i když budete pít a jíst. Samozřejmě si nezapomeňte vzít rtěnku do kabelky sebou, abyste případně mohla během večera oživit postupně ubývající barvu.

Rudé nehty

Pokud se necítíte na rudou rtěnku, nevadí, upravené a rudě nalakované nehty určitě zapůsobí stejně přitažlivě. Upoutají pozornost až budete nenuceně postávat se skleničkou šampaňského v ruce. S odstíny červených laků je to stejné jako s rtěnkami, je jich spousta a je jen na vás, který podtón je vám bližší. Červený lak vypadá krásně i na kratších nehtech decentně zastřižených, naopak špičatých drápů by se mohli kolegové upřímně leknout. Takové drápky je lepší nechat vampýrům, správná žena vamp neděsí, ale klade důraz na nadčasový šarm. A nemůžeme pominout fakt, že přírodní laky na nehty mají velkou zdravotní výhodu. Obsahují mnohem šetrněji formulované složky tak, aby vaše nehty nepoškozovaly a neškodily ani vašemu zdraví. Takovému složení laků na nehty se říká 3-free a to znamená, že neobsahují žádné toxické látky jako formaldehyd, toluen či umělé pryskyřice.

Voňavá esence

Parfém je přesně ta esence, pomocí které vyjádříte, kdo jste, naprosto beze slov. Na večírek se hodí i těžší vůně, ale dávejte pozor, abyste to s množstvím vůně nepřehnala. Vůně má pouze dokreslit váš dokonalý obraz, nikoliv mluvit za vás. Vůni by měl cítit ten, kdo se k vám více přiblíží, neměla by vaši osobu předbíhat. Můžete zahrát na smysly kyticí bílých květin, sladkou vanilkou anebo svěžím ovoce, to už záleží na vašem temperamentu a vkusu.

Věříme, že takto oděná do tří tajných ingrediencí budete hvězdou letošního vánočního večírku. Hezkou zábavu!

Související produkt
Lak na nehty 650 Carmin Red 8 ml
ZAO / 286 Kč
Karmínově rudý odstín laku na nehty je opravdu univerzální a sluší každému. Intenzivní odstín se zářivým leskem navíc posiluje strukturu nehtu.
Detail produktu