Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

4+1 použití Ceano kuliček do koupele

4+1 použití Ceano kuliček do koupele Ceano krémové kuličky nemusíte používat jen do koupele, hodí se i do sprchy, ale také jako vůně do prádelníku nebo jako odpuzovač molů.
Mája Ráblová
4,3 5
7

Ceano kulicky do koupele zdroj: Biooo.cz

Jsou krásné, voňavé, barevné. O čem je řeč? Jako první všechny asi npdne červě vyprané prádlo, řeč je však o Ceano kuličkách do koupele. 

Krémová kulička do koupele. Tak zní oficiální název, já ale vím o pár dalších způsobech, jak kuličky použít. Tak a tady jsou mé tipy:

Vana

Vskutku nápadité, že?  Málokdo však ví, že kouli lze poměrně jednoduše rozpůlit a použít ji tak na koupele dvě. Postup je jednoduchý, stačí do napuštěné vany vhodit půl nebo celou kuličku a užít si postupné rozpouštění a sílící vůni. Koupel s krémovou kuličkou vám ušetří čas díky obsahu pečujících složek. Patří mezi ne kakaové a bambucké máslo. Ty pokožku skvěle vyživí a můžete s klidným srdcem odpustit mazání po koupeli.

 4+1 použití Ceano kuliček do koupele

Sprcha

Přesně tak! Koule do koupele bývají povětšinou rozdělené na šumivé a krémové. Narozdíl od krémových, které díky složení drží déle tvar a mizí pomaleji, ty šumivé obsahují více jedlé sody a rychleji se rozpouštějí. Díky tomu se krémové dají skvěle použít jako mýdlo na několik příjemných voňavých sprch.

Ruce

I jako takové luxusnější mýdlo na ruce lze kuličku použít. Skvěle voní, ruce nejsou po umytí vysušené.

 4+1 použití Ceano kuliček do koupele

Z koupelny do skříně

Stejně jako se dávala dřív mýdlíčka ve tvaru srdíček do skříní s oblečením, ložním prádlem nebo k ručníkům, stejně tak lze použít i krémové kuličky. Upřímně, tento tip je můj nejoblíbenější. Protože není nic příjemnějšího, než vyndat voňavé oblečení ze skříně nebo se po koupeli zachumlat do ručníku, který voní po malinách. Některé kuličky ovšem plní nejen tu příjemnou funkci, ale třeba taková levandule nebo citronová tráva jsou skvělou volbou, pokud se obáváte molů.

 4+1 použití Ceano kuliček do koupele

 

Dekorace

Kuličky jsou krásné a mohou posloužit mimo jiné i jako dekorace do bytu. Obzvlášť hezky se vyjímá pár kuliček u sebe ve skleněné uzavíratelné dóze v koupelně. Ovšem pokud kuličku umístíte do prostoru, nejlépe poblíž tepelného zdroje. Postarají se o příjemnou vůni v interiéru.