4+1 použití Ceano kuliček do koupele

5,0 5
6

 4+1 použití Ceano kuliček do koupelezdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Jsou krásné, voňavé, barevné a bohužel nejsou k jídlu i když díky všem předchozím vyjmenovaných vlastnostem je to skoro škoda :).

Krémová kulička do koupele. Tak nějak zní oficiální název, já ale vím pár dalších způsobů jak jinak kouli použít abychom si ji nevyplácali během jednoho koupání. Tak a tady jsou mé tipy:

1 Do vany. Jaké překvapení, že? :) ...ale málokdo ví, že kouli lze poměrně jednoduše rozpůlit a použít ji tak na koupele dvě. Aplikace je jednoduchá, stačí do napuštěné vany vhodit půl nebo celou kuličku a užít si postupné rozpouštění se sílící vůní. Koupel s krémovou kuličkou vám ušetří čas díky obsahu pečujících složek jako je kakaové a bambucké máslo. Ty pokožku skvěle vyživí a můžete s klidným srdcem vypustit mazání po koupeli.

 4+1 použití Ceano kuliček do koupele

2 Do sprchy. Přesně tak! Koule do koupele bývají povětšinou rozdělené na šumivé a krémové. Narozdíl od krémových, které díky složení drží déle tvar a mizí pomaleji, ty šumivé obsahují více jedlé sody a rychleji se rozpouštějí. Díky tomu se krémovky dají skvěle použít jako mýdlo na několik příjemných voňavých sprch.

3 Na ruce. I jako takové luxusnější mýdlo na ruce lze kuličku použít. Skvěle voní, ruce nejsou po umytí vysušené a díky obsahu šumivé jedlé sody je mytí rukou i docela zábava, kterou ocení hlavně děti :)

 4+1 použití Ceano kuliček do koupele

4 Do skříně. Stejně jako se dávala dřív mýdlíčka ve tvaru srdíček do skříní s oblečením, ložním prádlem nebo k ručníkům, stejně tak lze použít i krémové kuličky. Upřímně, tento tip je můj nejoblíbenější. Protože není nic příjemnějšího, než vyndat voňavé oblečení ze skříně nebo se po koupeli zachumlat do ručníku, který voní po borůvkách. Některé kuličky ovšem plní nejen tu příjemnou funkci, ale třeba taková levandule nebo citronová tráva je skvělou volbou pokud se obáváte molů. A nejen do skříně, ale i třeba do špajzky. Po návratu z dovolené jsem doma jednou našla nerozdělaný pytlík mandlí plný molů a musím přiznat, že od té doby pravidelně (trošku paranoidně) umisťuji levandulovou kuličku i tam :).

 4+1 použití Ceano kuliček do koupele

5 Do bytu. Kuličky jsou krásné a mohou posloužit mimo jiné i jako dekorace do bytu. Obzvlášť hezky se vyjímá pár kuliček u sebe ve skleněné uzavíratelné dóze v koupelně. Ovšem pokud kuličku umístíte do prostoru, nejlépe poblíž tepelného zdroje, postará se o příjemnou vůni v interiéru.

Jak se vám článek líbil?