Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

(Ne)obyčejné sprchové gely? Jdeme na to!

Přejít na sekci článku:

Když chcete stárnout s šarmem

Když chcete stárnout s šarmem zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Jděte na to s pupalkou! Pupalkový olej je pověstný pro své revitalizační a regenerační schopnosti. Má výživné složení, které je vhodné a dostatečně bohaté i pro stárnoucí suchou pokožku. Pupalkový olej revitalizuje, pomáhá kůži s hydratací a hojením. Pupalkový olej spolu s makadamiovým, slunečnicovým a rostlinnými extrakty najdete v Pupalkovém sprchovém krému od Weledy. A víte, co je ještě lepší? Z této pupalkové pečující řady můžete vyzkoušet i další kousky, jako je tělové mléko nebo pleťový krém.

Jděte na to s růží! Růžový olej patří mezi nejvzácnější esenciální oleje. Růže, olej nebo extrakty, jsou velmi vhodné pro péči o stárnoucí pokožku. Skvěle působí i na suchou a citlivou pokožku, růže pomáhá předcházet stárnutí a také působí aromaterapeuticky. Vyrovnává ženské hormony i emoce a je skvělá jen tak pro uklidnění. A přesně takový je i Růžový sprchový krém od Weledy. Kromě růže v něm najdete i sezamový olej, který hydratuje a vyživuje.

Jděte na to s granátovým jablkem! Proti stárnutí je granátové jablko skvělé. Je silným antioxidantem, a tak působí proti předčasnému stárnutí a ochraňuje pokožku proti volným radikálům. To ale není vše. V Regeneračním sprchovém gelu s granátovým jablkem od Weledy najdete kromě oleje z granátového jablka i makadamiový olej, sezamový a slunečnicový olej spolu s kyselinou mléčnou. Tento přírodní koktejl jemně umývá pokožku, ale nevysušuje. Pečuje a udržuje kůži jemnou a hladkou.