Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

9 produktů do měsíce září

9 produktů do měsíce září Kupte si toto září něco nového.
Hana Bartušková
5,0 5
1

9 produktů do měsíce září zdroj: pixabay.com

Prázdniny se blíží ke konci a tak vzhůru do školy s něčím novým. S něčím zrovna koupeným, něčím přírodním a něčím, co jste ještě nezkusili. Máme tady pro maminku i babičku, pro miminka, pro zuby celé rodiny a pro hladkou pokožku. Od oblíbených značek, které se nám prostě jen tak neomrzí. Tak začněte září nanovo a jděte do toho. A do devátého měsíce si třeba pořiďte všech devět věcí. Na každý kočičí život jednu.

První a druhý pro mládí

Protože jak moc máme rádi Mádaru, už dávno všichni vědí. No a protože na anti-age péči jsme ale sakra nároční. Chceme, aby taková péče hydratovala, aby vyživovala a aby navíc podporovala přirozenou krásu pleti. A přesně takovou péči si můžete dopřát s Mádarou a s denním a nočním krémem z řady pro stárnoucí pokožku Time Miracle. Je plná nejen březové šťávy, jak je u Mádary zvykem, ale hlavně obsahuje bylinný komplex účinných látek, který podpoří mladistvý vzhled pleti. Protože s bylinkami to v Mádaře umí.

Třetí, čtvrtý, pátý měsíček do každé rodiny

Měsíčková řada od Weledy je prostě něco. Něco, co skvěle poslouží nejen miminku, ale i celé rodině. Něco, co můžete darovat mamince k narození miminka. Něco, co voní jako měsíček a složení má čisté jako lesní studánka. Použijete pro miminko při každodenní péči. Ale zkuste měsíčkovou řadu i jako pečující výbavu do koupelny, až se půjdete koupat vy. Kojenecká koupel pomáhá uklidňovat a hydratovat pokožku, skvěle se hodí třeba jako uklidňující pomoc po opalování. Olej pak podpoří regeneraci kůže a dětský šampon není jenom pro dětské vlásky.

Za šesté dohladka i v září

Pokud jste ještě neobjevili depilační vosk od Acorelle, tak je konečně na čase se na něj podívat blíž. Víte proč? Pro tu jeho vůni, která učaruje i náročnému nosu. Pro tu konzistenci, která je k pokožce šetrná a jemná. Pro tu hladkou kůži, kterou získáte po použití. Vosk je jako voňavý bonbonek, který vám ale nepřidá kila, naopak vás zbaví zbytečných chloupků. A udělá to rychle, snadno a na dlouhou dobu.

Sedmý, osmý, devátý pro zdravé zuby

Zdravý úsměv je polovinou krásy. Víte, jaké jsou důvody nahradit konvenční pasty na zuby z drogerie přírodní variantou? No přece protože nikdo si nechce čistit zuby jarem. Chemické pasty tak krásně pění právě díky přídavku sulfátů, například SLS nebo SLES, tedy stejných látek, které nám pomáhají umývat nádobí. A není lepší si zuby čistit přírodními extrakty, zklidňujícím propolisem a ochrannou Aloe vera? Pro čisté zuby a také zdravé dásně. Pořiďte novou pastu nejen sobě, ale i celé rodině. A hlavně dětem. Třeba taková jahodová od Coslys jim určitě zachutná.