Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Annemarie Börlind – 1. část luxusní přírodní péče na míru každé pleti

Annemarie Börlind – 1. část luxusní přírodní péče na míru každé pleti Luxusní značka přírodní kosmetiky Annemarie Börlind nabízí tu nejlepší péči o pleť přímo na míru pleti každého věku.
Jana Konečná
5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

Aquanature – péče pro dehydratovanou pleť 30+

Aquanature – péče pro dehydratovanou pleť 30+ zdroj: annemarieborlind.cz

Řada Aquanature je určena pro pleť starší třiceti let, kdy se postupně zhoršuje schopnost pleti udržovat potřebnou vlhkost. Dehydratovaná pokožka je suchá a drsná na dotek, na pohled působí zašedle a vyčerpaně, ale má také větší tendence k tvorbě vrásek. Je proto potřebné jí dodat nejen potřebnou vlhkost zvenčí, ale také jí napomoct ji v sobě dlouhodoběji udržet, a to se právě postará řada Aquanature.

Osvěžující čisticí pěna

Prvním krokem této řady je vyčištění pleti s osvěžující čisticí pěnou. Ta velice jemně odstraňuje zbytky líčení, prach a další nečistoty, které přes den na pleti ulpěly. Ráno se zase postará o odstranění zbytku nevstřebaných pečujících přípravků, nadbytečný maz a dokonale pleť připraví k dalším pečujícím krokům. Zároveň pokožku už tímto prvním krokem hydratuje díky obsažené botanické kyselině hyaluronové a rozzařuje ji přidaným jablečným extraktem.

Hyaluronové hydratační sérum

Pro extra hydrataci použijte jako druhý krok hyaluronové hydratační sérum, které, jak už jeho název napovídá, obsahuje vysoký podíl botanické kyseliny hyaluronové. K tomu je přidán ještě prášek ze šťávy z Aloe vera, který má taktéž silně hydratační, zklidňující a regenerační účinky.

Hyaluronový pleťový krém Sorbet

Hyaluronový pleťový krém Sorbet naneste po aplikaci hyaluronového hydratačního séra. Ideálně, dokud je na pleti stále ještě vlhké. Můžete jej použít i na krk a dekolt, velice rychle se vstřebává a pleť je po něm krásně hebká a hladká, proto můžete krém Sorbet bez obav použít i jako podklad pod make-up. Obsahuje dva druhy kyseliny hyaluronové (obě rostlinného původu), hydratační prášek ze šťávy z Aloe vera a fyto buňky z papyru, které posilují ochrannou vrstvu pokožky a brání tak nejen nežádoucím ztrátám vlhkosti, ale zároveň pokožku brání před poškozování vnějšími vlivy.

24h hydratační krém

24h hydratační krém má hutnější texturu než Hyaluronový pleťový krém Sorbet. Obsahuje i více rostlinných olejů, bambucké máslo a dalších výživných látek. Proto po něm sáhněte zejména v případě, že je vaše pokožka opravdu silně dehydratovaná, drsná a suchá na dotek. Krém je taktéž vhodný v zimním období, kdy pleť vyžaduje více výživy a ochrany. Lehčí krém Sorbet pak můžete používat v létě.

Hyaluronový oční krém

Pořádnou dávku hydratace si žádá i oční okolí. O to se postará Hyaluronový oční krém, který krom dvou druhů kyseliny hyaluronové, Aloe vera či fyto buněk z papyru obsahuje i organický kofein, jež se postará o zmírnění případných kruhů či váčků pod očima. Oční krém používejte ráno i večer před nanesením pleťového krému.