Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Annemarie Börlind – 1. část luxusní přírodní péče na míru každé pleti

Annemarie Börlind – 1. část luxusní přírodní péče na míru každé pleti Luxusní značka přírodní kosmetiky Annemarie Börlind nabízí tu nejlepší péči o pleť přímo na míru pleti každého věku.
Jana Konečná
5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

NatuRoyale Biolifting - luxusní péče pro zralou pleť

NatuRoyale Biolifting - luxusní péče pro zralou pleť zdroj: annemarieborlind.cz

Řada NatuRoyale Biolifting nabízí naprosto luxusní péči o náročnou zralou pleť. Obsahuje unikátní a velice cenné rostlinné výtažky jako je například extrakt z bílých lanýžů.

Liftingové čisticí mléko

Liftingové čisticí mléko pleť v jednom kroku zároveň do hloubky čistí, vyživuje a podporuje její regenerační procesy. Obsahuje bioliftingový komplex s výtažkem z bílých lanýžů, výživné bambucké máslo, botanickou kyselinu hyaluronovou a další účinné rostlinné výtažky. Liftingové čisticí mléko používejte k očištění pleti ráno (můžete jej střídat s enzymovým peelingem) a jako první krok při večerní očistě pleti (druhý krok je pak enzymový peeling).

Enzymový peeling

Enzymatický peeling funguje na bázi enzymů, které velice jemně odstraňují odumřelé pleťové buňky, pleť vyhlazují a rozzařují. Díky jeho jemnému působení jej můžete používat bez obav používat každý den. Ráno si s ním můžete vyčistit pleť místo čisticího pleťového mléka a večer je vhodné jej použít právě jako druhý čisticí krok po vyčištění pleti čisticím mlékem. Peeling je obohacen navíc ještě o čisticí kaolin či hydratační Aloe vera. Pro použití stačí trochu peelingového prášku smíchat s pár kapkami vody a poté jemnými krouživými pohyby masírovat obličej. Následně opláchněte vlažnou vodou.

Liftingové sérum

Dalším krokem v řadě NatuRoyale Biolifting je Liftingové sérum, které vyčištěnou pokožku perfektně připraví na další péči, ale už v tomto kroku jí dodává výživné látky. Extrakt z mořského narcisu, vzácné a vysoce odolné rostliny, která roste pouze na poušti, a je proto velmi bohatá na účinné látky, pokožku dokonale chrání před nepříznivými vnějšími vlivy, redukuje případnou hyperpigmentaci a sjednocuje barevný tón pleti. Černý oves regeneruje a dodává potřebnou vlhkost.

Denní a noční krém

Po aplikaci Liftingového séra pleť ošetřete denním či nočním krémem. Kromě unikátních přírodních extraktů jsou obohaceny i o kvalitní, za studena lisované rostlinné oleje. Během dne i noci tak pečují o potřeby zralé a náročné pleti, dodávají jí potřebnou vlhkost, výživu a stimulují její přirozené regenerační i ochranné procesy. Luxusní výtažek z bílého lanýže stimuluje mikrocirkulaci v pokožce a dodává pleti mladistvá a rozzářený vzhled.

Liftingový oční krém

Nezapomínejtete ani na oční okolí, na kterém je stárnutí často nejvíce viditelné. Liftingový oční krém zlehka nanášejte konečky prstů, ideálně po aplikaci Liftingového séra, před tím než na celý obličej (a krk) nanesete denní či noční krém). Oční krém můžete použít i pro vyhlazení vrásek kolem rtů. Kromě výtažku z bílých lanýžů, botanické kyseliny hyaluronové si vaše pleť smlsne i na výtažku ze sečuánského pepře, který pomáhá uvolňovat napjaté rysy v obličeji a má tak nejen okamžitý, ale i dlouhodobý liftingový efekt.