Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Annemarie Börlind – 1. část luxusní přírodní péče na míru každé pleti

Annemarie Börlind – 1. část luxusní přírodní péče na míru každé pleti Luxusní značka přírodní kosmetiky Annemarie Börlind nabízí tu nejlepší péči o pleť přímo na míru pleti každého věku.
Jana Konečná
5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

Anti-aging System Absolute – péče o zralou pleť 40+

Anti-aging System Absolute – péče o zralou pleť 40+ zdroj: annemarieborlind.cz

Řada produktů Anti-aging Systém Absolute je určena pro zralou pleť nad čtyřicet let. V tomto věku se výrazně zpomaluje produkce kolagenu a elastinu, což se na pokožce začíná projevovat nejen tvorbou vrásek, ale také ochabováním kontur a dalšími známkami stárnutí.

Čisticí mléko

Čisticí mléko velmi jemně náročnou pleť čistí, a zároveň jí i v tomto prvním kroku dodává výživu a hydrataci díky obsažené kyselině hyaluronové a makadamiovému oleji.

Hydratační sérum na zralou pleť

Hydratační sérum dodává pleti zářivý a mladistvý vzhled. Aktivně podporuje tvorbu kolagenu a elastinu a navíc i zmírňuje případné začervenání a podráždění. Obsahuje extrakt z květů z černého rybízu, botanickou kyselinu hyaluronovou a extrakt z listů vachty trojlisté. Po aplikaci séra je pokožka krásně hebká, vláčná a okamžitě hydratovaná. Pleť je taktéž chráněná před nepříznivými vnějšími vlivy. Drobné linky a vrásky se v průběhu dlouhodobějšího používání séra postupně vyhlazují a zmírňují. Tento pečující krok pokožku výborně připraví na ošetření denním nebo nočním krémem. Na celý obličej a krk vám navíc vystačí pouze 2 až 3 dávky z pumpičky.

Denní krém a Noční krém

Denní i noční krém si v této řadě můžete vybrat přímo na míru svému typu pleti nebo osobní preferencím. Denní i noční krém v Anti-aging System Absolute existuje totiž v lehké (light) i hutnější (rich) variantě. Pokud tedy preferujete lehčí textury, sáhněte po variantě light a naopak. Péči můžete přizpůsobit i aktuálním potřebám své pleti nebo ročnímu období. Suchá pleť uvítá spíše hutnější verzi krému, zatímco mastnější typ pleti bude radši za lehčí a méně zatěžující texturu. V zimním období pak můžete dodat pleti výživu spíše hutnější a výživnější verzí tohoto denního a nočního krému.

Oční krém

V kompletní péči o pleť (speciálně o tu zralou), nesmí chybět ani oční krém. Nanášejte jej ideálně před aplikací denního či nočního krému. Oční krém z řady Anti-aging System Absolute obsahuje kromě silně hydratační kyseliny hyaluronové a prokrvujícího kofeinu i výtažek z albízie, který působí jako lifting na horní oční víčko, redukuje drobné linie a vrásky a zároveň zmírňuje případné pigmentace, pokožku okolí očí zesvětluje, čímž ji i opticky omlazuje. Vzácné rostlinné oleje (například dhatelo či meadowfoam) se starají o celodenní výživu a ochranu křehké pokožky.