Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Rakytníkový sprchový gel intenzivní výživa a hydratace

Recenze: Rakytníkový sprchový gel intenzivní výživa a hydratace Rakytníkový sprchový gel intenzivní výživa a hydratace pomůže jakékoliv sušší pokožce navrátit barvu, hebkost a pružnost.
Pavlína Klaudová
5,0 5
2

Recenze: Rakytníkový sprchový gel intenzivní výživa a hydratace zdroj: biooo.cz

Natura Siberica je pro mě osobně kosmetika, která je vhodná především pro ty, kteří hledají začátek klubka k rozmotání výhod přírodní kosmetiky. Taková startovní čára, na kterou se postavíte a pak začnete svůj běh na kratší, někdy delší trať. To neznamená, že tuto značku vnímám negativně, naopak ji povětšinou kupuju jako dárky těm, kteří jsou zvyklí na konvenci a projeví touhu vyzkoušet něco jiného, přírodnějšího.

Sprchový gel s rakytníkem jsem se rozhodla vyzkoušet, protože jsem se cítila hodně vyčerpaná a věděla jsem, že moje pleť potřebuje nějakou vitaminovou bombu. Navíc jsem měla poměrně dobrou zkušenost s Tělovým peelingem rakytník a med od stejné značky, z kterého jsou nadšené i moje kamarádky. Líbila cena, velikost balení i obsažené výtažky ze sibiřských plodů, které jsou všeobecně známé jako silné antioxidanty. Jsou bohaté na vitaminy A a E, dva největší bojovníky proti stárnutí kůže z vitaminové rodiny, které jsou naprosto nezbytné pro dobrý stav naší pokožky.

Ve složení sprchového gelu se navíc nachází dva vyživující oleje - arganový a makadamiový. Sama na sobě vnímám, že si moje kůže dělá, co se jí zrovna zachce, a možná, pokud se podrobíte hlubšímu pozorování, zjistíte to také. Sušší jsou hlavně ruce a někdy se dost nepříjemně loupou, prostě potřebují oleje a vitaminy, aby přestaly „blbnout“.

Musím na sebe prásknout, že jsem zvyklá na méně pěnivé sprchové gely a záplavy bublin mi nechybí na těle, ani na vlasech. Rakytníkový sprchový gel od Natura Siberica patří k těm pěnivějším, ale nevnímám to jako negativum. Myje dobře, pokožka po něm je hladká, vyživená, neloupe se. Prostě máte příjemný, viditelný výsledek hned po prvním použití. Co mi ale nevyhovovalo, byla příliš silná vůně, protože jsem si na tento typ parfemace už odvykla.

Vůně rakytníku může být pro některé lidi problém celkově, ale mně jako taková nevadila. Ale mám ji radši v té kombinaci s medem. Osobně bych ho, právě kvůli jeho složení, doporučila spíše těm se suchou pokožku a do zimních dnů. Pokud vás ale trápí dehydrovaná kůže, nevidím důvod, proč ho nepoužívat po celý rok.

Související produkt
Rakytníkový sprchový gel Intenzivní výživa a hydratace 400 ml
Natura Siberica / 131 Kč
Sprchový gel s výtažky plodů ze Sibiře pro dodání energie během koupele. Se svěží vůní rakytníku. Vlivem velkého množství přírodních vitaminů pokožku hydratuje, vyživuje a chrání.
Detail produktu