Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Omorfia: Holistická přírodní kosmetika

produkty Omorfia na podnose zdroj: Omorfia

Krásná, omamná, tajemná. Poznejte novou, přírodní kosmetiku s holistickým konceptem, jejíž tvůrci silně věří v moc přírody, lásku a sílu pozitivního myšlení. Seznamte se s kosmetikou Omorfia, ve které se mísí ty nejkvalitnější suroviny a něžné květinové vůně se špetkou pozitivní energie. Dopřejte si každodenní rituál krásy a psychické pohody.

O značce

Omorfia je česká značka 100% přírodní kosmetiky. Slovo pochází z řečtiny a znamená “krásná, omamná, tajemná” - právě krásu zaručí každé ženě péče s kvalitní přírodní kosmetikou v souladu s vnitřním klidem a pohodou, jež se pak navenek zrcadlí v každé z nás. 

Produkty Omorfia proto sestávají z těch nejkvalitnějších surovin z celého světa. Obsažené oleje jsou v bio kvalitě a vyrábí se z divoce rostoucích rostlin, které si zachovávají svou opravdovou sílu a účinnost.

Receptury jsou promyšleny tak, aby se v nich jednotlivé složky vzájemně doplňovaly a dohromady poskytovaly zesílený účinek s viditelnými výsledky. Každá jedna lahvička v sobě ukrývá luxusní elixír, který bude vaši pleť hýčkat a dodá ji potřebnou výživu a posilující energii. Kromě toho má kosmetika také aromaterapeutické účinky blahodárně působící na psychiku - pomůže vám uvolnit napětí, stres a zbavit se emoční rozkolísanosti. 

Afirmace: tajemné kouzlo kosmetiky Omorfia

Omorfia produkty

“Věříme. Věříme v moc přírody, v lásku, v sílu pozitivního myšlení.” 

Přírodní kosmetika Omorfia je vyráběna ručně, poctivě a s láskou. Každý z produktů je spojen s jednou afirmací, kterou si můžete během procedury opakovat. Afirmace jednotlivých produktů jsou napsané na obalech, navazují na sebe a dohromady tvoří ucelený rituál pro každodenní meditaci, při níž podpoříte svou krásu i psychickou pohodu.

V kosmetice Omorfia rozhodně není místo pro jakékoliv syntetické látky, barviva ani konzervanty. Věří v čistou sílu a moc přírody, ve které lidé hledali pomoc odpradávna a která je schopna dát nám vše potřebné, aby naše pleť byla zdravá a schopná fungovat tak, jak má.

Kosmetiku ani její jednotlivé ingredience netestují na zvířatech, nýbrž na lidech, lépe řečeno sami na sobě. Jsou držitelem certifikátu Vegan udělený organizací The Vegan Society.

Když obal není pouze obal…

Omorfia produkty

Celkový koncept udržitelnosti a souznění s přírodou samozřejmě zahrnuje i obaly, jaké v Omorfia využívají. Šli cestou co největší udržitelnosti, tudíž sklo od tuzemských výrobců bylo jasnou volbou. 

Všechny produkty jsou v elegantní skleněných lahvičkách z tmavě fialového skla, které není pouze otázkou designu a luxusního vzezření, čímž podtrhují unikátnost obsahu... Tmavé sklo má zároveň perfektní vlastnosti k uchování ingrediencí, které chrání před znehodnocením po dlouhou dobu.

K čemu slouží dřevěné špachtličky? 

Uvnitř každého produktu bez pumpičky naleznete dřevěnou špachtličku z posvátného dubu. Špachtlička zabrání zanesení bakterií a tím možnému znehodnocení výrobku a také usnadňuje aplikaci. Dub je navíc považován za posvátný. Je zdrojem vitality, energie, síly a symbolem dlouhověkosti. 

Vyzkoušeno na vlastní kůži:

Omorfia produkty

Obličejový peeling Smootea

Středně jemný obličejový peeling obohacený o jíl, oleje a extrakt ze zeleného čaje zanechává pleť nádherně hebkou a rozzářenou. Díky olejům je po něm pokožka hezky vláčná a hydratovaná, takže po aplikaci není potřeba nanášet ještě krém.

Báječně se hodí jak na citlivou, tak aknózní pleť, nedráždí a díky jemné textuře pokožku tolik nedře.

Osobně jsem peeling používala vždy večer před spaním, abych zbavila pokožku odumřelých buněk a ta mohla lépe regenerovat.

Skin Superfood - Pleťový olej pro suchou pleť

Produkt je kompletní pastva pro oči i pleť. Hned na první pohled vás zaujme krásný, luxusní a propracovaný design, fialové sklo pak působí velice elegantně. Na produktu je napsaná mantra, kterou si můžete při aplikaci oleje každý den připomenout. Na tomto oleji stojí: “Cítím lásku k sobě i ke světu kolem mě.” Mantry včetně všech popisků na obalu najdete i v angličtině: “I love myself and the world around me.” Tudíž jsou produkty vhodné i jako krásný dárek pro někoho, kdo česky nemluví a přitom má rád kvalitní, přírodní kosmetiku.

Samotný olej krásně hydratuje, lehounce se roztírá a snadno se absorbuje. Pleť zanechá vláčnou a hydratovanou celý den. Nejlepších účinků dosáhnete, pokud olej nanesete na čistou, navlhčenou pleť a vmasírujete do pokožky. Je ideální do mrazu i na pokožku vysušenou sluncem.

Jako malé plus na závěr - velmi mě potěšilo, že je Omorfia česká značka, protože její účinky i celkový vzhled odpovídají kosmetice světové.