Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

OSTĒ - česká přírodní kosmetika s BIO kokosovým olejem

oste produkty v detailu se šperky zdroj: OSTĒ

Vznik české značky OSTĒ má na svědomí Hana Phamová - rodačka z německého Osterburgu, odkud s rodinou přesídlili do Ostravy a kde během dospívání objevila kouzlo tradice kosmetiky MADE IN CZECH.
Veškeré produkty jsou vyráběny z pečlivě kontrolovaných ingrediencí výhradně rostlinného původu. Žádné nadbytečné ingredience, plané sliby ani prázdná hesla. Jen čistá harmonie mezi přírodou a moderním životním stylem. 

Příběh značky

Sympatická Hanka měla k přírodní kosmetice vždy blízko díky své mamince, a tak se o ní začala zajímat více do hloubky. Nemohla totiž na stávajícím trhu najít nic, co by dle jejích představ odpovídalo přírodní funkční kosmetice.

Nechala se proto inspirovat svými vietnamskými kořeny a začala si pohrávat s kombinacemi dvou typických vietnamských ingrediencí: rýží a kokosem, neboť jak sama říká - kokosový BIO olej je její srdeční záležitostí. A začalo první vyvíjení, testování, ladění a dotváření produktů. V OSTĒ vyvíjí a vyrábí produkty s maximální zodpovědností, úctou a láskou. Každou šarži testují nejprve na sobě, aby splnili ty nejvyšší jakostní standardy.

Tato kosmetika v sobě snoubí tradiční receptury vietnamské kultury s požadavky moderní doby tak, aby co nejvíce odpovídaly požadavkům dnešní doby.

Odkud název OSTĒ?

Města Osterburg a Ostrava jsou úzce spjata se životem zakladatelky, odtud tedy počáteční OST. Písmenko Ē na konci je pak spojníkem mezi dvěma kulturami, českou a vietnamskou. Ve starofrancouzštině znamená oster odstranit - neboli že z kosmetiky odstranili vše, co do ní nepatří a zakládají si na jejím skutečně čistém, přírodním a hlavně funkčním složení bez kompromisů.

S upřímnou láskou a úctou

Pokud hledáte opravdu svědomitě a poctivě tvořenou přírodní kosmetiku, našli jste ji. V Osté přistupují k tvorbě veškerých svých produktů jak k péči o miminko: s láskou, úctou, něžností a maximální zodpovědností. V jejich produktech najdete za studena lisovaný BIO kokosový olej té nejvyšší kvality získávaný jen z udržitelných zdrojů a další čisté suroviny, které prochází přísnou kontrolou. 


Jejich cílem je vždy maximálně využívat jen přírodní látky a že své produkty nikdy netestují na zvířatech snad ani nemusíme zmiňovat. 

Na vlastní kůži:

produkty oste ne bílém pozadí zdroj: OSTĒ

Kokosová maska na vlasy

Perfektní balení, příjemná lehká textura. Kokosová maska pro hodně barvené, poškozené či suché vlasy úžasná. Krásně hydratuje, vlasy po ní zůstaly jemné, lesklé a uhlazené bez roztřepených konečků.

Avšak ta vůně této masky na vlasy. Z kelímku krásně voní, ale s kokosem absolutně nic společného nemá. Spíš mi připomíná vůni jasmínové rýže, která mi byla dost nepříjemná ve vlasech, na mě moc pronikavá. I po 3 hodinách jsem ji ze sebe pořád cítila. 

Oste Kokoová maska
Oste Kokosový balzám na rty

Kokosový balzám na rty Slaný karamel

Krásná vůně slaného karamelu s kokosem vám nedá, než si pořád olizovat rty.
Balzám na rty má krémovou, ale úžasně lehkou a výživnou konzistenci, báječně se na rty nanáší.

Na rtech zanechává příjemný film, který poskytuje dlouhodobou hydrataci. Je to rozhodně jeden z nejlepších balzámů na rty, jaký jsem kdy zkusila.

Antimikrobiální hydratační gel

Určitě jeden z nejlepších antibakteriálních gelů, kterými jsem si kdy “myla” ruce. A že jsem jich za dané situace vyzkoušela už hodně… Díky většímu balení antibakteriálního gelu ho sice nevyužijete na cestách, v kabelce by se vám asi docela pronesl, ale v koupelně se rozhodně neztratí. Elegantní balení gelu na ruce má šroubovací víčko. 

Antibakteriální gel na ruce má klasickou transparentní konzistenci, specifické aroma, které nenadchne ani neurazí. Na rukou se ihned dokonale vstřebá do pokožky, takže máte ruce okamžitě suché, zároveň hydratované a necítíte z nich pak typický odér jako po klasických antibakteriálních gelech.

Oste Antimikrobiální hydratační gel