Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

4 důvody, proč se starat o pokožku po opalování

Přejít na sekci článku:

Pokožka na sluníčku stárne

Pokožka na sluníčku stárne zdroj: shutterstock.com

Krom toho, že sluneční paprsky můžou dráždit pokožku, můžou nás spálit do červena a navíc i vysušují, tak také přispívají k rychlejšímu stárnutí kůže a ke tvorbě vrásek. Částečně to souvisí se sušší pokožkou. Ta ztrácí vodu a může působit vrásčitějším dojmem. Navíc suchá kůže stárne rychleji, nejen že jsou na ní vrásky viditelné více, ale kůže také rychleji ochabuje a ztrácí elasticitu.

To ale není vše. Sluníčko navíc i narušuje přirozený stav kůže, způsobuje oxidaci buněk, a urychluje tak stárnutí pokožky. Proti tomu se můžete bránit používáním opalovacích krémů, ale nejen to. Zařaďte do své péče o pokožku i antioxidanty, ty ochrání tělo před volnými radikály a pomůžou předcházet předčasnému stárnutí organismu.

Antioxidační péči o pleť i pokožku celého těla najdete třeba u řady s granátovým jablkem od Weledy. Granátové jablko je jeden z nejúčinnějších přírodních antioxidantů. V této řadě najdete pleťové i tělové krémy, které pomáhají bojovat proti volným radikálům a chrání pokožku proti předčasnému stárnutí. K tomu i hydratují, vyživují a podporují regeneraci.

Související produkt
Regenerační krém na ruce granátové jablko 50 ml
Weleda / 250 Kč
Regenerační krém s olejem z granátového jablka intenzivně regeneruje pokožku, vyživuje ji a chrání. Granátové jablko v kombinaci s dalšími výživnými oleji ruce pěstí a brání vzniku pigmentových skvrn.
Detail produktu