Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

4 důvody, proč se starat o pokožku po opalování

Přejít na sekci článku:

Sluníčko a voda vysušují

Sluníčko a voda vysušují zdroj: shutterstock.com

Je pravda, že suchá pokožka sice trpí spíše za studeného počasí, ale sluníčko také vysušuje. Proto je tak důležitá péče o pokožku po opalování. A není to jen další marketingový fígl, jak vás přinutit si koupit nové mazání do koupelny. Produkty určené pro péči o pokožku celého těla po opalování jsou totiž často jiné než naše běžné tělové krémy a másla.

Produkty péče po opalování mají velmi lehkou konzistenci, to aby dále nedráždily pokožku spálenou nebo jen trošku poškádlenou od sluníčka. Rychle se vsakují, ale to neznamená, že nic nedělají. Kromě hydratace se postarají i o zklidnění kůže, redukují začervenání a pomáhají rychlejšímu a snadnějšímu získání bronzové barvy. Při pravidelném používání navíc i prodlužují opálení pokožky.

A nebo zvolte naopak něco hutnějšího a s velkou regenerační silou. Tělové mléko s granátovým jablkem Weleda nejen hydratuje a zklidňuje pokožku, ale navíc ji posiluje a intenzivně hydratuje. Je vhodné pro stárnoucí pokožku, pomáhá totiž bojovat proti dalšímu stárnutí a vysušování pokožky.