Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

4 důvody, proč se starat o pokožku po opalování

4 důvody, proč se starat o pokožku po opalování zdroj: shutterstock.com

Hydratace, výživa a pravidelná péče o pokožku celého těla je spjatá spíše se studenějším obdobím roku. V mrazu a chladu totiž často pokožka praská, vysušuje se a dochází k jejímu poškození. Zatímco v létě je většinou až moc horko na pravidelné mazání celého těla a navíc to kůže až tak moc nepotřebuje. I tak bychom ale neměly na péči o tělo zapomínat ani v létě. Sluníčko nám totiž nejen dodá bronzovou barvu, ale také může vysušit nebo poškodit pokožku. Jaké jsou tedy důvody pro péči o pokožku po opalování?

Přejít na sekci článku:

Když chceme, aby nám opálení vydrželo

Když chceme, aby nám opálení vydrželo zdroj: shutterstock.com

Pokud jste na bronzovém odstínu své pokožky pracovaly usilovně celé léto, bylo by pomalu až zločinem opomíjet kosmetickou péči o pokožku po opalování. Tyto krémy a mléka totiž hydratují, zklidňují a regenerují pokožku, ale také přispívají právě k prodloužení výdrže opálení. Kůže je tak jemná, hebká a hladká a navíc si dokáže zachovat letní bronzový odstín i během prvních podzimních týdnů.

Skvělou péči vám v létě nabídne řada Summer Time od Martiny Gebhardt. Vybírat můžete z oleje, krému nebo tělového mléka. Řada je určená jak pro péči o pleť, tak i pokožku celého těla. Obsahuje rostlinné oleje, které se postarají o hydrataci a výživu pokožky. A především obsahuje také rakytníkový olej a mrkvový výtažek, které dodávají opálené pleti bronzový odstín. Prodlužují a zvýrazňují opálení. Řada Summer Time tak nejen pečuje, ale také pokožku rozjasní a zkrášlí na pohled.

Související produkt
Summer Time zklidňující regenerační krém 50 ml
Martina Gebhardt / 580 Kč
Zklidňující regenerační krém intenzivně pečuje o pokožku podrážděnou sluněním. Krém bohatý na množství zklidňujících olejů, másel a extraktů mírní zarudnutí i pnutí pokožky, zanechává pleť vláčnou.
Detail produktu