Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

4 zásady pro to správné balení

4 zásady pro to správné balení Balíme na dovolenou.
Hana Bartušková
5,0 5
1

4 zásady pro to správné balení zdroj: shutterstock.com

Léto je tady. A kromě slunce, tepla a letní nálady nás také čeká cestování. Ať už se letos chystáte na dovolenou k moři nebo do hor. Nebo plánuje roadtrip přes půlku Evropy. Nebo jen sbalíte stan a vyrazíte do lesů. A nebo vás naopak čeká all inclusive někde na druhé straně světa. Ať tak nebo tak, na cíli až tak nezáleží, protože i cesta může být cíl. A aby byla ta cesta co nejjednodušší, je dobré se dobře zabalit. Třeba nějak takto...

Přejít na sekci článku:

Hlavně malé

Hlavně malé zdroj: shutterstock.com

První zásadou správného balení je miniaturalizace. Bez kompromisů. A čím menší tím lepší. Záleží tedy na tom, kam jedete. Pokud někam do divočiny a pod stan, tak možná mini mini mini není až tak dobrý nápad.

Pokud ale jedete třeba někam k moři nebo jinam na výlet, tak určitě platí čím menší tím lepší. Protože pokud už vám něco dojde, tak není nic jednoduššího než si v civilizaci koupit nějaký ten malý kosmetický suvenýr. A není nic lepšího než si pak v září umývat vlasy šamponem, který jste koupili na dovolené v Chorvatsku. Vlastně to je skoro jako si vyjet znovu na dovolenou.

A tak je dovolená ideálním okamžikem pro používání vzorků. Takže určitě nezapomeňte před odjezdem prošmejdit naši sekci vzorky, kde najdete velký výběr pleťové, tělové i vlasové kosmetiky.