Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

4 zásady pro to správné balení

4 zásady pro to správné balení Balíme na dovolenou.
Hana Bartušková
5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Vhodně i na cestu

Vhodně i na cestu zdroj: shutterstock.com

V posledních letech roste popularita nízkonákladových leteckých společností. A díky nim pořídíte letenku opravdu za hubičku, ať už jenom na prodloužený víkend nebo na dovolenou u moře. Nevýhodou těchto letenek ovšem je to, že v ceně letenky není zahrnuto zdarma odbavené zavazadlo. A pokud chcete opravdu ušetřit, tak se budete muset sbalit jenom do příručního zavadla.

Takže místo bude omezené, navíc vás třeba s velkým balením šamponu nebo pleťového tonika na letiště nepustí. Protože tekutiny... víme ne, na ty je v letadle limit. Pamatujte na to už při balení a zkuste svoje oblíbené produkty v tuhé nebo sypké formě. Předejdete tak třeba i neplánovanému vylití pleťového krému mezi trička, šaty a nové boty.

Obyčejný tekutý šampon můžete nahradit práškovým šamponem Eliah Sahil. Ten skvěle umyje vlasy, zanechá je hebké a jemné. Snadno se převáží, stačí si jenom trošku šamponu na cestu odsypat. Navíc je ekologický a čistě přírodně čistý. Takže si ho můžete vzít i do té největší divočiny a vlasy si umýt klidně i pod amazonským vodopádem. Vždy ekologicky.

Související produkt
Tekuté universální mýdlo ALL-ONE!, Teatree 60 ml
Dr. Bronner's / 117 Kč
Univerzální mýdlo s výtažkem z čajovníku má svěží vůni a je výborné jak v péči o tělo, tak při úklidu domácnosti. Lze ho použít na 18 způsobů a oceníte ho i při cestování.
Detail produktu