Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

4 zásady pro to správné balení

4 zásady pro to správné balení Balíme na dovolenou.
Hana Bartušková
5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Taky multifunkčně

Taky multifunkčně zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Pokud ale jedete pod ten stan, tak spíš nalaďte na multivlnu. Čím víc použití z výrobku dokážete vytřískat, tím míň výrobků si s sebou budete muset balit. Sprchový gel a šampon v jednom. Krém denní, noční, oční v jednom. A něco čím namažete celou rodinu bez pardónů.

Královnou všech multifunkčních produktů je docela určitě čistá Aloe vera. Třeba ta od Santaverde vytuněná extrakty z vrby a rýže. Aloe vera použijete na cokoliv. Pro zklidnění pokožky spálené sluncem nebo pro komáří štípance. Aloe vera bez problémů nahradí třeba pleťový krém, hydratuje a regeneruje a navíc je vhodná i pro citlivou pokožku a malé děti. Aloe vera je vlastně na všechno.

Králem všech multifunkčních pomocníků je pak docela určitě univerzální mýdlo Dr.Bronner’s. Využijete ho na vlasy, na tělo, na pleť, na nádobí, na špinavou zeleninu nebo na flek na tričku. Má čisté přírodní složení a vybírat můžete z několika vůní a taky velikostí. Potřebujete butelu na doma nebo skladnou lahvičku na cesty? Dr.Bronner’s to má!