Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

5 věcí, které si tento podzim přidejte

2,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Přidávejte vrstvy

Přidávejte vrstvy zdroj: shutterstock.com

Když nám začne být zima, tak si dáme svetr. A jak podzim houstne, tak k tričku přidáme tričko s dlouhým rukávem. Na to svetr a později třeba ještě jeden, k tomu kabát i šálu. Prostě se v zimě zachumláme a zababušíme do několika vrstev oblečení, aby nám nebyla zima. Dopřejte stejný luxus i své vlastní pleti a přidejte jí jednu pečující vrstvu. Minimálně ráno.

V létě vám možná stačilo umýt – tonizovat – namazat. Krémy jste vybírali lehké a nezatěžující. Na podzim ale jeden pečující krok přidejte. Takže od teď umýt – tonizovat – sérum – krém. Sérum vybírejte podle problémů své pleti. Séra jsou speciálně navržena tak, aby efektivně zacílila na problém a ten mocí všech účinných látek řešila. Chcete vybělit po létě pigmentové skvrny? Nebo chcete zlepšit elasticitu pleti? Nebo jenom zvýšit hydrataci? Se správným sérem není problém.

Na sérum poté ještě vrstvěte výživný pleťový krém. Ten vybírejte podle typu své pleti. Suché pokožce dopřejte výživné bomby přírodních olejů a másel. S mastnější pokožkou sáhněte spíš po lehčích konzistencích s obsahem Aloe vera nebo přírodní šťávy. Krém ve studenějším počasí poslouží navíc i jako ochrana před vnějším prostředím, tak ho opravdu nepodceňujte.