Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

5 věcí, které si tento podzim přidejte

2,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Přidejte oleje

Přidejte oleje zdroj: shutterstock.com

Rostlinné oleje jsou skvělé. Patří mezi nejjednodušší přírodní kosmetiku, dokáží pečovat, vyživovat, snadno se používají. Vybrat si navíc můžete z takového množství olejů, že bude spokojená každá pleť. Ale v létě můžou být oleje příliš těžké. V horku na pokožce působí ulepeně a špatně se vsakují. Ovšem teď nastává ten nejlepší okamžik je do svého kosmetického dne zase vrátit.

Čisté oleje využijete pro péči o pleť, o pokožku celého těla nebo pro péči o vlasy. Oleje můžou nahradit tělové mléko, pleťový krém, masku na vlasy nebo třeba odličovač. Pokud ale nejste příliš fanoušky čistých olejů, špatně se vám s nimi zachází a přijdou vám příliš mastné, tak jenom zvolte produkty s vysokým obsahem některého z olejů. Takové najdete jak v pleťové, tělové, tak i ve vlasové kosmetice. Šampony s vysokým obsahem olejů pomůžou regenerovat vlasy. Tělová mléka zase dodají pokožce extra hydrataci. A pleťové krémy s obsahem oleje jemnou pleť ochrání.

Související produkt
Jojobový olej, bio 20 ml
Saloos / 98 Kč
Hlavní předností jojobového oleje je jeho schopnost normalizace kožního mazu. Mastnou pleť jojobový olej zmatňuje, a suchá místa naopak dostatečně promastí a vyživí.
Detail produktu