Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

5 věcí, které si tento podzim přidejte

5 věcí, které si tento podzim přidejte Přizpůsobte svou péči o pleť podzimu.
Hana Bartušková
2,0 5
1

5 věcí, které si tento podzim přidejte zdroj: shutterstock.com

Péče o pleť je v létě jednoduchá. Sluníčko se postará o barvu, takže make-up netřeba. Ono vlastně když svítí sluníčko, tak sluší všechno všem, takže vůbec to líčení není důležité. Léto je takové bezstarostné. Horko není pro pleť tak náročné jako zimní mrazy, takže hutné krémy taky nepotřebujete. Stačí namazat se ráno opalovacím krémem, občas přidat balzám na rty a odpoledne na koupališti přimáznout opalovacím krémem.

Nojo, ale léto skončilo. A je tady podzim. Po ránu už je zima a od teď to už bude jenom horší. Připravte na to svou pleť, přehodnoťte pečující kosmetiku na poličce v koupelně a přidejte si do pečující rutiny něco málo … více pečujícího a více výživného. Abyste na ten studený podzim a ještě studenější zimu byly připravené.

Přejít na sekci článku:

Přidejte péče

Přidejte péče zdroj: shutterstock.com

Důkladné čištění pleti je důležité. Přece jenom čistota půl zdraví a zároveň i půl krásy. Problémem je ovšem často to, že spousta čistících produktů péče o pleť může vysušovat. Především ve studeném počasí je tak pokožka napnutá a přesušená. Odpovědí je vyměnit svůj oblíbený letní čistící gel za pečující variantu. Zkuste odličovací mléko, čistící krémy nebo výživné přírodní mýdlo či jemnou pěnu.

Na podzim zapomeňte na pěnící gely nebo agresivní odličovače. Nakonec odlíčit se můžete i jen čistým rostlinným olejem. Stačí jen nanést čistý olej na nalíčenou pokožku a pořádně vmasírovat, poté veškerý make-up a špínu stáhnete z pleti mokrým vatovým tamponkem nebo hadříkem namočeným v teplé vodě. Zbytek stačí dočistit jemnou pleťovou pěnou a pleť bude dokonale čistá, ovšem bez zbytečného vysušení.

Související produkt
Čisticí pleťová emulze 100 ml
Santaverde / 576 Kč
Čisticí emulze je vhodná pro tu nejcitlivější pokožku. Účinně odstraní z pleti nečistoty i make-up, aniž by pokožku vysušovala nebo dráždila.  
Detail produktu