Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

8 věcí, které vyměňte na kosmetické poličce s příchodem jara

8 věcí, které vyměňte na kosmetické poličce s příchodem jara Jaro je tady a s ním i příležitost vyměnit některé kosmetické přípravky.
Renata Ježková
5,0 5
6

8 věcí, které vyměňte na kosmetické poličce s příchodem jara zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Protože jaro už je tady, nezadržitelně, definitivně, ledoví muži jsou též za námi, takže už to nikdo nezastaví, bez ohledu na to, jaké právě panuje počasí. Takže bychom to měli vzít na vědomí a přizpůsobit tomu náš kosmetický arzenál. Většina z nás sice na jaře zkrásní tak jako tak už jen tou vidinou přicházejícího léta, ale proč tomu ještě nepomoct. Přírodní kosmetika nám v tom velmi ráda pomůže. Když budeme krásní příliš, ubrat se dá vždycky.

Přejít na sekci článku:

(1) Přidejte vodu

(1) Přidejte vodu zdroj: shutterstock.com

Zatímco v zimě jsme se snažili pleť hlavně chránit, se zvyšujícími se teplotami a slunečním svitem začíná mít větší žízeň. Ať je pleť mastná či suchá, potřebuje vodu, protože vrstva, která ji chrání, je složena z vody a lipidů (tuků). Takže pokud jste v zimě sázeli na hutnější bezvodou péči, počítejte s tím, že v teplejším počasí vám může přestat vyhovovat. Nemusíte hned měnit značku, některé značky nabízejí krémy v různých texturách, takže si můžete prostě jen pořídit odlehčenou verzi vašeho favorita a střídat je dle potřeby. Takto koncipovanou péči najdete třeba u Martiny Gebhardt, Santaverde nebo Mádary.