Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

8 věcí, které vyměňte na kosmetické poličce s příchodem jara

8 věcí, které vyměňte na kosmetické poličce s příchodem jara Jaro je tady a s ním i příležitost vyměnit některé kosmetické přípravky.
Renata Ježková
5,0 5
6

Přejít na sekci článku:

(8) Voděodolná řasenka v přírodní verzi

(8) Voděodolná řasenka v přírodní verzi zdroj: shutterstock.com

…neexistuje. A nejspíš nikdy nebude, minimálně ne tak voděodolná, jak jsme zvyklí u konvenční kosmetiky. Důvod je jednoduchý - příroda ničím takovým, co by vám na řasách udělalo krustu tak bytelnou, že to dáte dolů až doma odličovačem, prostě nedisponuje. Což souvisí s tím, na co si občas někdo postěžuje - že přírodní odličovače si často s voděodolným makeupem neporadí. Ne, neporadí, protože to ani nemají v úmyslu. Pokud jste si totiž ochotni dát na oči voděodolnou řasenku, tak odličovačem už nic nezachráníte a žádná přírodní značka s konzistentním postojem nechápe, proč by měla něco takového vyrábět. Ale pokud máte pocit, že se bez řasenky neobejdete, protože vás příroda dostatečně neobdařila, tak zkuste ricinový olej - při pravidelné aplikaci na řasy podporuje jejich růst a dost možná už pak nebudete potřebovat řasenku vůbec :-)

Související produkt
Odličovač očního make-upu pro normální a smíšenou pleť 125 ml
Coslys / 260 Kč
Odličovač s obsahem výtažku z tužebníku chrpy a heřmánku šetrně odlíčí pleť o okolí očí, zklidní ji a ochrání před vysušením.
Detail produktu