Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

8 věcí, které vyměňte na kosmetické poličce s příchodem jara

8 věcí, které vyměňte na kosmetické poličce s příchodem jara Jaro je tady a s ním i příležitost vyměnit některé kosmetické přípravky.
Renata Ježková
5,0 5
6

Přejít na sekci článku:

(7) Vyměňte chemii za mechaniku

(7) Vyměňte chemii za mechaniku zdroj: shutterstock.com

Aneb s nastupujícím sluníčkem pozor na chemické (enzymatické, AHA) peelingy. Přestože jsou účinné a často i velmi jemné, jako třeba ten od Mádary, tak je nutné pleť po ošetření dobře chránit před sluncem, nechceme-li se nadít nepěkných pigmentových skvrn. Během léta nebo při pobytu u moře pak na ně raději zapomeňte úplně a pořiďte nějaký jemný, ale mechanický. Ale hledejte takový, který obsahuje skutečně jemné brusné částice jako jsou třeba jojobové perličky nebo prášek z plodů Acai v hydratačním peelingu Naobay. Ale ani po použití mechanického peelingu nezapomeňte na zvýšenou ochranu před sluncem.

Související produkt
Hypoalergenní scrub a pleťová maska s violkou 75 ml
Argital / 368 Kč
Hypoalergenní scrub a pleťová maska je vhodná k účinnému čištění a projasnění přecitlivělé pleti se sklony k alergickým reakcím. Pokožku jemně čistí, zanechává ji vláčnou a projasněnou.
Detail produktu