Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Co nosím v kabelce (1)

Co nosím v kabelce (1) Jaké kosmetické pomocníky s sebou nosím v cyklotašce.
Mája Ráblová
4,4 5
9

Co nosím v kabelce (1) zdroj: shutterstock.com

Ráno mě vzbudí sluneční paprsky a předpověď říká 23°C. Nadšeně tahám sportovní ponožky z šuplíku, dnes totiž na lítání po Praze nechám MHD jízdenku doma, pobalím pár věcí do tašky a s kolem vyrážím vstříc velkoměstu. Pití, mapu, klíče, kapesníky,... a taky něco ať neděsím kolemjdoucí, až si sundám helmu. Co a proč je součástí mojí výbavy?

Veledůležitý obsah cyklotašky aneb proč právě...

Veledůležitý obsah cyklotašky aneb proč právě zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

1Kančí kartáč: Ač nepatří k nejmenším, rozhodně svými přednostmi bohatě vykoupí svoje rozměry a váhu opravdového dřeva. Vlasy mi po jeho použití neelektrizují, jsou uhlazené a upravené. Snadno vyčeše jak pyl a prach, tak i lak aniž by vytrhl jediný vlásek.

2Young & active pleťové mléko: I mladá pokožka, dokonce i ta s projevy akné potřebuje občas vyživit něčím poctivějším, což je podle mě synonymum právě - Dámy mezi krémy - Martiny Gebhardt. Pleťové mléko je lehčí než krém a přesto dostatečně výživné, aby pleť namožená z větru a slunce z cyklovýletu dostala to, co si zaslouží :). Navíc, díky obsaženým olejům obsahuje přírodní UV filtry.

3Extrakt z grapefruitového jádra: Působí jako přírodní antibiotikum. Když na mě něco leze stačí mi pravidelná dávka nakapaná do vody. Poslouží taky jako nepálivá dezinfekce při říznutí a také po štípnutí od krvelačných komárů.

4Březová šťáva: Tato věc popírá takové to “chutná to zdravě”. Je totiž fakt zdravá, plná vitaminů, stopových prvku a minerálů ale i přesto, že je bez přidaného cukru, je přirozeně sladká. Obsahuje hodně železa a je to pro mě taková odměna za výkon.

5Keiko čokoláda: Nó… člověk by se přece neměl odměňovat jen jednou! Tato moje minineřest je po vybalení z obalu vážně zelená, krásně voní po zeleném čaji a je tak plná chuti, že člověku vážně může stačit (ale spíš ne) to menší balení. Poměrně účinně zažehná chuť na sladké a chvilkový nedostatek energie.

Kdybych neutíkala ve spěchu a euforii, nejspíš si s sebou vezmu i nějaký deodorant a balzám na rty, příště už budu chytřejší :)!