Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Co všechno si pamatuje pleť?

Co všechno si pamatuje pleť? Co všechno si pleť pamatuje?
Hana Bartušková
3,8 5
4

Přejít na sekci článku:

Pamatuje si, že jste se spálili od sluníčka

Pamatuje si, že jste se spálili od sluníčka zdroj: shutterstock.com

Teď na jaře je to znovu aktuální. Protože i to první jarní sluníčko už dokáže ukázat svou sílu. Takový spálený nos nebo čelo není nic příjemného. Navíc si to pleť pamatuje, nejdřív se na vás bude zlobit celá červená a potom na truc ukáže pigmentové skvrny nebo dokonce vrásky. Sluníčko je sice příjemné, ale pokožku je před ním nutno chránit.

První pomoc? Pleť potřebuje hlavně zklidnit. A tak jí dopřejte pořádnou dávku čistého Aloe vera. To funguje jako ten nejúčinnější přírodní prostředek nejen pro zklidnění pleti, ale také pro její regeneraci. Pokožka získá znovu svou normální barvu, navíc se spálená kůže rychleji zahojí a zbytečně se dále nepoškozuje.

A dál? Určitě používejte důsledně opalovací krém. Ten takovému spálení zabrání. Pokud už vám sluníčko vyčarovalo pigmentové skvrny, které nechtějí zmizet, tak sáhněte po bělících krémech a sérech. Ty dokáží vyzmizíkovat tmavé skvrny a pleť znovu rozzáří. Dlouhodobě.

Související produkt
Dětský opalovací krém SPF 45, Baby 50 ml
Eco Cosmetics / 414 Kč
Ochraný krém SPF 45 na opalování byl speciálně vyvinut pro potřeby té nejjemnější a nejcitlivější dětské pokožky. Krém chrání pokožku před spálením a podrážděním díky obsahu minerálních filtrů.
Detail produktu