Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Co všechno si pamatuje pleť?

Co všechno si pamatuje pleť? Co všechno si pleť pamatuje?
Hana Bartušková
3,8 5
4

Přejít na sekci článku:

Pamatuje si, že spala s make-upem

Pamatuje si, že spala s make-upem zdroj: shutterstock.com

Odlíčení by mělo být jedním z večerních rituálů péče o pleť, který nikdy nevynecháte. Prostě nikdy. Jedině čistá pleť má možnost se v noci v klidu regenerovat a vyspat do krásy. Pokud chodíte spát s make-upem, připravte se na ucpané póry, tvorbu akné, zašedlou a unavenou pleť nebo kruhy pod očima. Pleť v noci by měla být opravdu čistá, aby dokázala přijmout všechny účinné látky z nočního krému a probudit se ráno do nového dne svěží a krásná.

První pomoc? Rychle se odličte. Protože make-up byl na pleti celou noc, tak sáhněte navíc ještě po čistící masce. Ta pomůže pleť detoxikovat se a očistí ji od špíny, která se během noci mohla usadit v pórech. Skvělé jsou masky s některým z přírodních jílů. Pokud sáhnete po masce s peelingovým efektem, tak navíc i podpoříte regeneraci, které se pleti nedostalo v noci.

A dál? Nezapomínejte se odličovat. Nikdy. Každý večer je nutné pleť zbavit všechny nánosů a špíny a stresu z běžného dne. V dnešní době je navíc takové množství a druhů odličovačů, že si vybere každý typ pleti. Suchá sáhne po odličovacím krému nebo oleji. Mastná zase po gelových nebo pěnových odličovačích.

Související produkt
Čisticí pěna 150 ml
MÁDARA / 499 Kč
Čisticí pěna jemně očišťuje pokožku na tváři a na krku. Odstraňuje make-up a nečistoty a pročišťuje kožní póry. Pěna nijak nevysušuje pleť, rovněž je možné ji používat na oblast okolo očí.
Detail produktu