Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Dáme masáž?

5.0 5
2

Dáme masáž? zdroj: shutterstock.com

Při masáži je důležité vědět tři věci. Kdo, kde a čím. Kdo a kde si budete muset vyřešit sami. Ale to s čím klidně pořešíme za vás. Protože na masáže jsme u nás opravdu vybaveni. A tak si vyberte masážní olej se slevou. Máme ty pro chvilky pohody, máme i ty pro miminka nebo ty, co vám pomůžou se zdravím.

Přejít na sekci článku:

Když máte Jeho a chcete extra péči

Když máte Jeho a chcete extra péči zdroj: shutterstock.com

On je důležitý. To je jasné. Takže ho doma postavte do latě, dejte mu do rukou tu správnou lahvičku a užijte si masáž. Nejdůležitější otázkou se pak stává jenom to, čím vás vlastně namasíruje. Chce to olej. Přírodní, voňavý, výživný a hebký. Takový, který vás nejen namasíruje, ale který bude milovat i vaše pokožka. Po masáži tak bude jemná, hebká, neodolatelná až neskutečná. Kde takový vzít? No přeci u Eliah Sahil.

Arganový olej je prostě skvělý. Pomalu se vsakuje a díky tomu je ideální pro masáž celého těla. To ale není všechno. Na arganovém oleji je nejlepší samotný arganový olej. Je plný antioxidantů a bojuje proti stárnutí pokožky. Je plný vitaminů, takže podporuje přírozenou krásu pleti. Obsahuje esenciální mastné kyseliny, které promastí a vyživí i tu nejnáročnější pokožku. Arganový olej bývá nazýván jako zázrak mládí. Je to takové malé tajemství, které stojí za mladou, jemnou a hladkou pokožkou. Je to olej, který vám dovolí stárnout přirozeně s grácií, ale zároveň bez zbytečných ztrát elasticity, pevnosti nebo jemnosti pokožky.