Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Dáme masáž?

Dáme masáž? Vyberte si na masáž z našich masážních olejů.
Hana Bartušková
5,0 5
2

Dáme masáž? zdroj: shutterstock.com

Při masáži je důležité vědět tři věci. Kdo, kde a čím. Kdo a kde si budete muset vyřešit sami. Ale to s čím klidně pořešíme za vás. Protože na masáže jsme u nás opravdu vybaveni. A tak si vyberte masážní olej se slevou. Máme ty pro chvilky pohody, máme i ty pro miminka nebo ty, co vám pomůžou se zdravím.

Přejít na sekci článku:

Když máte Jeho a chcete extra péči

Když máte Jeho a chcete extra péči zdroj: shutterstock.com

On je důležitý. To je jasné. Takže ho doma postavte do latě, dejte mu do rukou tu správnou lahvičku a užijte si masáž. Nejdůležitější otázkou se pak stává jenom to, čím vás vlastně namasíruje. Chce to olej. Přírodní, voňavý, výživný a hebký. Takový, který vás nejen namasíruje, ale který bude milovat i vaše pokožka. Po masáži tak bude jemná, hebká, neodolatelná až neskutečná. Kde takový vzít? No přeci u Eliah Sahil.

Arganový olej je prostě skvělý. Pomalu se vsakuje a díky tomu je ideální pro masáž celého těla. To ale není všechno. Na arganovém oleji je nejlepší samotný arganový olej. Je plný antioxidantů a bojuje proti stárnutí pokožky. Je plný vitaminů, takže podporuje přírozenou krásu pleti. Obsahuje esenciální mastné kyseliny, které promastí a vyživí i tu nejnáročnější pokožku. Arganový olej bývá nazýván jako zázrak mládí. Je to takové malé tajemství, které stojí za mladou, jemnou a hladkou pokožkou. Je to olej, který vám dovolí stárnout přirozeně s grácií, ale zároveň bez zbytečných ztrát elasticity, pevnosti nebo jemnosti pokožky.