Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Dáme masáž?

Dáme masáž? Vyberte si na masáž z našich masážních olejů.
Hana Bartušková
5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

Když chcete namasírovat lásku svého života

Když chcete namasírovat lásku svého života zdroj: shutterstock.com

Malé děti mají pokožku jemnou jako okvětní lístek ranní růže. A často úplně stejně citlivou. Stačí na ni namazat něco nepřístojného a pokožka zrudne tak rychle, jak plátek růže odletí v průvanu. Proto je důležité si dát hodně záležet na výběru, čím vlastně miminko nebo malé dítě namažete. Parabeny, umělá barviva nebo parfemace, až moc esenciálních olejů. To všechno jemné pokožce malých dětí vadí.

Sáhnout tak budete muset po něčem jemném a stvořeném jen pro děti. Třeba po masážním oleji s měsíčkem od Martiny Gebhardt. Měsíček má hojivé, léčivé a uklidňující vlastnosti. Je jako stvořený pro dětskou pokožku. Takže se vyzbrojte olejem a dopřejte miminku jemnou masáž. Po koupání a před spaním je právě masáž velmi vítanou součástí večerního rituálu. Díky masáži se s miminkem sblížíte a nejen to, výživný masážní olej se také postará o pokožku. Taky voní jemně jako měsíček. Kdyby se vám náhodou po vůni zastesklo, tak olej je vhodný i jako přísada do koupele pro nás dospěláky.