Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Dárek, který koupíte sama sobě

Dárek, který koupíte sama sobě Nadělte kosmetiku samy sobě pod stromeček.
Ina Havránková
5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Když bojujete se stresem

Když bojujete se stresem zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Stres je prevít. Ovlivňuje naše zdraví, ale nejen to. Často má negativní vliv i na naši pleť. Ta je oslabená, rychleji se tvoří vrásky, vznikají pupínky nebo akné. Vystresovaná pokožka se často více mastí, nebo je naopak suchá, napnutá a svědí. Jak ale proti takovému stresu bojovat? Lehké to není, protože stres je v dnešní době vlastně snad všude. Ale víte o tom, že vám s odstresováním může pomoct i váš pleťový krém?

Les Fleurs de Bach Anti Stress řada je vyrobena z čistých přírodních látek a navíc obohacena o Bachovy esence. Tyto květinové výtažky přispívají k vyrovnávání pleti a její přirozené obnově. Pokožka tak lépe funguje, vyrovnává se s vnějšími nepříznivými vlivy i vnitřním stresem. Antistresová kosmetika samozřejmě není samospásná a vyrovnat se se svým vnitřním stresem budete muset časem. Ale speciálně vyrobená antistresová řada s doktorem Bachem pomůže vaší pleti proplout těžkým obdobím a posílí ji proti nepříznivým vlivům stresu.