Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Kupujete, kupuje, kupujeme

Kupujete, kupuje, kupujeme zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Čas od času není od věci si trošku zabilancovat. A protože léto pomalu končí a prázdniny už mají dost namále, tak se pojďme podívat na to, co patřilo mezi naše prodejní bestsellery toto léto. A co myslíte, budou se ty samé produkty dobře prodávat a hlavně používat i na podzim a v zimě?

Přejít na sekci článku:

Máme rádi Mádaru!

Máme rádi Mádaru! zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

A není se čemu divit. Mádara nabízí nejen čistou přírodní kosmetiku, ale především péči o pleť, která opravdu funguje. S účinnými přírodními látkami a s extrakty z baltské přírody tak poskytuje vaší pleti to nejlepší.

Novinkou v sortimentu značky je micelární voda. Micelární vodu určitě všechny znáte. Obsahuje tvz. micely, miniaturní částice, které na sebe vážou nečistoty z pleti. Micelární voda odličuje, čistí a tonizuje pleť bez zbytečného vysušování nebo podráždění. Díky značce Mádara můžete konečně vyzkoušet micelární vodu i s přírodním složením. V létě byla tato micelárka skvělá, protože v jednom kroku spojila čistění i tonizaci pleti, nebylo třeba ji oplachovat, a byla tak vhodná pro cestování.

A co na podzim? Micelární vodu využijete celoročně. I když zrovna necestujete, tak micelárka se vám doma určitě neztratí. Odlíčí rychle a efektivně, je plná antioxidantů a vitaminů a o pleť pečuje díky rostlinným výtažkům a květinovým vodám.

Na hydrataci pleti jste nezapomínaly ani v létě, takže mezi další hodně prodávané produkty patřil i Hluboce hydratující fluid od Mádary. Ten má lehkou nemastnou konzistenci, která se rychle vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film. Díky tomu je fluid vhodný pro péči o pleť i v těch největších tropických vedrech, nezatěžuje pokožku, ale dodává jí hydrataci a výživu.

A co na podzim? Pokud jste si fluid v létě pořídily, tak se ho určitě nezbavujte! Ve studenějším počasí, až si bude pokožka žádat hutnější výživu, jen zkombinujte fluid s ochranným krémem. Nebo ještě lépe vyzkoušejte některý z pleťových olejů Superseed od Mádary.