Kupujete, kupuje, kupujeme

Kupujete, kupuje, kupujemezdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Čas od času není od věci si trošku zabilancovat. A protože léto pomalu končí a prázdniny už mají dost namále, tak se pojďme podívat na to, co patřilo mezi naše prodejní bestsellery toto léto. A co myslíte, budou se ty samé produkty dobře prodávat a hlavně používat i na podzim a v zimě?

Přejít na sekci článku:

Máme rádi Mádaru!

Máme rádi Mádaru!zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

A není se čemu divit. Mádara nabízí nejen čistou přírodní kosmetiku, ale především péči o pleť, která opravdu funguje. S účinnými přírodními látkami a s extrakty z baltské přírody tak poskytuje vaší pleti to nejlepší.

Novinkou v sortimentu značky je micelární voda. Micelární vodu určitě všechny znáte. Obsahuje tvz. micely, miniaturní částice, které na sebe vážou nečistoty z pleti. Micelární voda odličuje, čistí a tonizuje pleť bez zbytečného vysušování nebo podráždění. Díky značce Mádara můžete konečně vyzkoušet micelární vodu i s přírodním složením. V létě byla tato micelárka skvělá, protože v jednom kroku spojila čistění i tonizaci pleti, nebylo třeba ji oplachovat, a byla tak vhodná pro cestování.

A co na podzim? Micelární vodu využijete celoročně. I když zrovna necestujete, tak micelárka se vám doma určitě neztratí. Odlíčí rychle a efektivně, je plná antioxidantů a vitaminů a o pleť pečuje díky rostlinným výtažkům a květinovým vodám.

Na hydrataci pleti jste nezapomínaly ani v létě, takže mezi další hodně prodávané produkty patřil i Hluboce hydratující fluid od Mádary. Ten má lehkou nemastnou konzistenci, která se rychle vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film. Díky tomu je fluid vhodný pro péči o pleť i v těch největších tropických vedrech, nezatěžuje pokožku, ale dodává jí hydrataci a výživu.

A co na podzim? Pokud jste si fluid v létě pořídily, tak se ho určitě nezbavujte! Ve studenějším počasí, až si bude pokožka žádat hutnější výživu, jen zkombinujte fluid s ochranným krémem. Nebo ještě lépe vyzkoušejte některý z pleťových olejů Superseed od Mádary.