Milý Ježíšku, dej mi dárek!

Milý Ježíšku, dej mi dárek!zdroj: shutterstock.com

Vím, že letos asi píšu trošku pozdě. Promiň, ale víš co... není čas, utíkám, nestíhám a takhle to dopadá. Dárky na poslední chvíli. A co je horší, letos nestíhám tak moc, že ani ty dárky sama pro sebe nemám. A tak jsem si říkala, že bys to letos, Ježíšku, mohl zvládnout taky na poslední chvíli. Ale snaž se, letos jsem totiž byla dost hodná holka a zasloužím si to všechno!

Přejít na sekci článku:

Dej mi sadu!

Dej mi sadu!zdroj: shutterstock.com

Dárkové sady jsou fajn. A hele víš co, doma se to prostě neztratí. Navíc když to voní, když to pěkně vypadá a je to pěkně zabalené... no dala bych si líbit. Jasný ne. Však taky jsem jenom holka a kosmetiky není nikdy dost. Něco na mazání, něco na mytí a budu při rozbalování ráda. Hele víš co, Ježíšku, třeba u Weledy se mi ty sady líbí moc. Až tak, že úplně nevím, kterou si přesně vybrat. Jako jasně, pro malýho mi určitě dones tu dětskou, to se u nás neztratí nikdy. Ale u sebe zatím nevím.

Třeba ta zimní má na sobě vločky. A vločky jsou v zimě fajn. Sněžit by tedy mohlo víc a ještě víc, ale když není sníh na polích, tak na obalu vypadá pěkně vždycky. Navíc je v zimní sadě komplet péče o pleť a víš co, mám teď takovou sušší tu pleť a pořádné mazání potřebuji. Z tělové kosmetiky se mi pak nejvíc líbí ten mandlový set. Protože mandlovou vůni to já můžu. Je to jako marcipán a kdy jindy se namazat marcipánem než o Vánocích.