Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Milý Ježíšku, dej mi dárek!

Milý Ježíšku, dej mi dárek! zdroj: shutterstock.com

Vím, že letos asi píšu trošku pozdě. Promiň, ale víš co... není čas, utíkám, nestíhám a takhle to dopadá. Dárky na poslední chvíli. A co je horší, letos nestíhám tak moc, že ani ty dárky sama pro sebe nemám. A tak jsem si říkala, že bys to letos, Ježíšku, mohl zvládnout taky na poslední chvíli. Ale snaž se, letos jsem totiž byla dost hodná holka a zasloužím si to všechno!

Přejít na sekci článku:

Dej mi sadu!

Dej mi sadu! zdroj: shutterstock.com

Dárkové sady jsou fajn. A hele víš co, doma se to prostě neztratí. Navíc když to voní, když to pěkně vypadá a je to pěkně zabalené... no dala bych si líbit. Jasný ne. Však taky jsem jenom holka a kosmetiky není nikdy dost. Něco na mazání, něco na mytí a budu při rozbalování ráda. Hele víš co, Ježíšku, třeba u Weledy se mi ty sady líbí moc. Až tak, že úplně nevím, kterou si přesně vybrat. Jako jasně, pro malýho mi určitě dones tu dětskou, to se u nás neztratí nikdy. Ale u sebe zatím nevím.

Třeba ta zimní má na sobě vločky. A vločky jsou v zimě fajn. Sněžit by tedy mohlo víc a ještě víc, ale když není sníh na polích, tak na obalu vypadá pěkně vždycky. Navíc je v zimní sadě komplet péče o pleť a víš co, mám teď takovou sušší tu pleť a pořádné mazání potřebuji. Z tělové kosmetiky se mi pak nejvíc líbí ten mandlový set. Protože mandlovou vůni to já můžu. Je to jako marcipán a kdy jindy se namazat marcipánem než o Vánocích.

Související produkt
Baby Měsíčkový kojenecký set 1 ks
Weleda / 711 Kč
Měsíčkový kojenecký set přináší vše potřebné pro péči o citlivou dětskou pokožku včetně bavlněné pleny. Produkty plné extraktů z měsíčku o citlivou pleť aktivně pečují. Set obsahuje měsíčkový krém na opruzeniny (75 ml), měsíčkový kojenecký olej (
Detail produktu