Nejlepší kosmetika na dovolenou

4,3 5
7

Nejlepší kosmetika na dovolenouzdroj: unsplash.com

Prázdniny klepou na dveře. Dovolená má být obdobím, v kterém načerpáme síly, zbavíme se nastřádaných stresů a pak opět vplujeme odpočinutí do pracovního procesu. Ale nejdříve na ni musíme zabalit kufry a odjet. A balení je prakticky nejotravnější část prázdnin. Efektivní kosmetika vám může odebrat pár starostí a dopřát více místa v kufru. Nevěříte? Zkuste se řídit našimi tipy.

Balení na dovolenou nemusí být strašák

Balení na dovolenou je často plné stresů, hádek a řešení nedostatečného místa v zavazadlech. Obzvláště nám ženám se zdá, že si musíme zabalit úplně všechno, co máme v koupelně, jinak nepřežijeme. Moje vlastní cestování mě naučilo jedno. Méně produktů, které ale můžeme využít s přítelem společně, znamená silné omezení stresu při balení kufru. I když to vždycky nejde úplně minimalisticky. Protože ne každý souhlasí s tím, že jediná věc, kterou zabalíte, aby pokryla hygienu celé rodiny, je krabice jílu. Což by bylo v některých případech nejideálnější, nejekonomičtější a nejuniverzálnější řešení.

Co si zabalit?

Rozhodnutí, co si zabalit na dovolenou, aby to bylo efektivní a co nejlépe využitelné pro všechny, se může zdát jako nepřekonatelný problém. Nejlepší je mít skladný, univerzální pleťový krém, který mohou použít ženy i muži, nějaký unisex sprchový gel, šampon a dobrou desinfekci a dobré deodoranty. Případně lze zabalit dvojkombinaci šamponu a sprchového gelu. Mně osobně se osvědčil grepový sprchový gel od Coslysu, levandulová desinfekce Dr. Bronner a sypký šampon Eliah Sahil, kterým když vám dojde „sprcháč“ umyjete v pohodě i tělo. Tyto produkty můžete použít v páru a nepotřebujete sáhodlouze vymýšlet, co si ještě vezmete s sebou.

Vše, co potřebujete, najdete u nás

Ať už jste sami nebo máte děti, čeká vás nákup letní kosmetiky. A protože jsme tady, abychom vám usnadnili rozhodování, máme pro vás pár tipů, které o prázdninách nezklamou. Jsou to skvělé kombinace dva v jednom pro péči o děti, repelenty, které fungují, ale neovlivňují vaše zdraví, osvěžující sprchové gely i něco pro péči o pleť. Prostě chceme, abyste v létě zářili a užívali si ho naplno.

Biooo kosmetický kufřík na prázdniny

Pěstěná pleť je základ a nemusíte s sebou vozit velká balení micerálky, pleťového krému, obličejové masky a dalších nezbytností. Vše, co potřebujete pro ošetření pleti při pobytu v zahraničí, najdete v bezkonkurenční cestovní sadě od Mádary. Poskytuje veškerý kosmetický komfort pro odlíčení, hydrataci i ochranu, které jsou v létě více než potřeba. Účinná desinfekce Thymosan od Atoku je jedním z produktů poskytující vícero využití. Ať už se jedná o boj proti kožním plísním (obzvláště na nohou) nebo deodorizaci vaší obuvi. Je vhodná pro děti na tábory, na výlety do lesa, na hory nebo pro kempování ve volné přírodě. Prostě všude tam, kde potřebujete trávit dny v pevné a neprodyšné obuvi. Lze ji použít přímo do bot nebo na ponožky.

Repelenty jsou nedílnou součástí všech prázdninových výbav. Nemusíte mít strach, přírodní verze jsou účinné, bezpečné a hmyzu opravdu nevoní. Přírodní repelenty poskytují šesti až osmihodinovou ochranu před otravnými komáry, klíšťaty a další létající havětí. A můžete se spolehnout na to, že neobsahují žádné škodlivé chemikálie, takže je lze aplikovat přímo na pokožku. U nás můžete pořídit třeba Alva Effitan, který příjemně voní po citronové trávě. Chcete-li si pořídit komplexnější produkt, který působí nejen jako prevence proti komářímu štípnutí, není problém. S repelentem od Argitalu máte jistotu prevence, ale i následné péče o zarudnutá, svědící místa po již proběhlém vpichu.

Osvěžující sprchové gely jsou důležitou součástí každého prázdninového kufru. Horké novinky od oblíbeného francouzského Coslysu vás nezklamou, protože slibují perfektní zážitek z letní sprchy. Ať už jste tuto značku zkoušeli nebo ne, můžeme je jenom doporučit. Jejich předností jsou jemné, nevtíravé vůně a složení bez sulfátů, které bude vyhovovat i té nejnáročnější pleti. A pokud potřebujete přibalit i něco pro děti, určitě zkuste kombinovaná sprchová mýdla od švýcarské Weledy.

Jak se vám článek líbil?