Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Olej nebo sérum?

Olej nebo sérum? Dopřejte své pokožce pleťové sérum.
Hana Bartušková
4,4 5
10

Přejít na sekci článku:

Jaké olejové sérum vybrat?

Jaké olejové sérum vybrat? zdroj: shutterstock.com

Arganový olej od Naobay. Arganový olej je skvělý jako pečující pleťový olej pro zralou pleť, je výživný a pomáhá zjemňovat vrásky. Sérum dále navíc obsahuje i hroznový olej, který pomáhá zjemňovat celkovou konzistenci a díky němu se lépe vstřebává. V mixu najdete i sezamový olej, který předchází ucpávání pórů a udržuje je čisté. Sérum je tak vhodné nejen pro suchou stárnoucí pleť, ale také pro mladou problematickou pokožku, u které podpoří regeneraci a čisté póry.

Hypoalergenní pleťový olej s violkou od Argitalu. V jojobovém oleji ukrývá toto sérum i květinové výtažky, které pomáhají zklidňovat a zjemňovat namáhanou pokožku. Heřmánek, violka a měsíček mají uklidňující vlastnosti, jsou vhodné i pro citlivou pleť, podporují regeneraci a obnovu pleti. Jojobový olej normalizuje tvorbu kožního mazu, olejové sérum je tak vhodné i pro mastnou pleť. Skvěle poslouží také suché pokožce, kterou promašťuje a revitalizuje.

Ochranný pleťový olej od Santaverde. Mix několika olejů, jako je například meruňkový, saflorový, jojobový, pupalkový a arganový, je naprostým zázrakem pro stárnoucí pokožku. Oleje vyživují, regenerují a revitalizují stárnoucí pleť. Jsou bohaté na antioxidanty, vyživují a chrání před ztrátou elasticity. Sérum dále obsahuje Aloe vera, které podporuje regeneraci a vypíná pokožku. Ochranný olej tak aktivně pečuje o zralou pokožku a pomáhá předcházet projevům stárnutí.