Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Pure Fiji - pečující olej z ráje

Recenze: Pure Fiji - pečující olej z ráje Exotický masážní olej Pure Fiji můžeme použít pro hydrataci pokožky, vlasů i do voňavé relaxační koupele.
Hana Bartušková
5,0 5
3

Recenze: Pure Fiji - pečující olej z ráje zdroj: biooo.cz

Pure Fiji je taková moje malá instantní dovolená. Voňavá, úžasně uvolňující. Plná pohody a slunce, zralého ovoce a nekonečného tepla. Prostě takové instantní místo, kde se můžu po dlouhém dni natáhnout a odpočinout si. Tak přesně takové je Pure Fiji. Není to úplně nezbytnost, ale stejně tak jako dovolená u moře vás i exotika v podání Pure Fiji prostě dostane.

Pečující olej Pure Fiji Guava Infusion obsahuje mix výživných oříškových olejů. Kokosový, protože bez něj by to prostě nebylo ono. Makadamiový, protože lepší výživu vaše pokožka ani vlasy nenajdou. Kukui olej, protože regenerace není nikdy dost. Dilo olej, protože té regenerace opravdu není nikdy dost. Tato vyvážená směs olejů je skvělá pro péči o vlasy i pokožku celého těla, hydratuje, vyživuje, regeneruje. Ve směsi najdete navíc i vitamin E, ten pomáhá bojovat proti stárnutí pleti, a dále pak mix vůní, který vás přenese na exotickou pláž plnou ovoce.

Na kokosovém oleji je nejlepší fakt, že je multifunkční. Můžete ho použít úplně na všechno. Na pleť, na vlasy, na tělo. Jako vlasový zábal, jako hydratační olej, jako přísadu do koupele. Kokosový olej vás dokonce i odlíčí a také poslouží jako závěrečná péče o lesk vlasů. No a když ke kokosovému oleji přidáte další výživné oříškové oleje, dočkáte se speciálního vitaminového a regeneračního mixu. A navíc ta vůně...

Takže kokosový olej je na všechno. A na co ho nejraději používám já? Asi nejvíc si s ním užívám ve vaně. Stačí jenom teplá voda, trošku oleje, zamíchat, netřepat. Lepší návod na volný večer snad ani není. Ono to totiž tak krásně voní. Zrovna varianta Guava je opravdu hodně sladce ovocná, jak zralé jablko, na které svítí slunce. Až na to, že to jablko není jablečné, je to spíš jak exotický koktejl s deštníčkem. Prosím a přidejte trošku slunce, trošku lásky, hodně cukru a s exotickou příchutí. Děkuji.

Recenze: Pure Fiji - pečující olej z ráje

Po použití je pokožka tak krásně jemná. Mohla bych se olejem i namazat, ale protože jsem líná, tak dávám přednost olejové lázni. Je to rychlé, bez práce a navíc v plné vaně můžu pěkně relaxovat ve voňavém obláčku. Stačí zavřít oči a slyším šumění oceánu. Bohužel se vůně na těle moc nedrží, pár hodin to tedy dá, ale do rána je pryč. O to lepší je si trošku oleje aplikovat do vlasových konečků. Olej dodá lesk, uhladí a zjemní. A také dokonale provoní až do druhého dne do rána a možná ještě chvilku. No a co víc si přát, než trošku exotické péče ve vlasech?

Exotický olej od Pure Fiji můžete koupit ve třech velikostech a v mnoha vůních. Guava je v nabídce žhavou novinkou pro sychravý konec zimy. Olej má tekutou a jemnou konzistenci, snadno se roztírá a aplikuje. Při chladnějších teplotách tuhne, pokud máte v pokoji kolem 20 °C je tekutý, ale u dna se může tvořit sedlina. Ta vzniká z kokosového oleje, který je při běžné pokojové teplotě tuhý. Chcete olej tekutější, aby se vám lépe aplikoval? Stačí lahvičku jenom trošku ohřát ve vodní lázni!