Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Pleť jako z alabastru - přírodní bělící krémy

Pleť jako z alabastru - přírodní bělící krémy Bělící krém se nám hodí nejen k zesvětlení pleti, ale také k eliminaci flíčků či jizviček.
Renata Ježková
3,8 5
4

Přejít na sekci článku:

Šeříky bílé - Lilas Blanc

Šeříky bílé - Lilas Blanc zdroj: shutterstock.com

Bělící přípravky jsou většinou v rámci značek solitéry, nicméně výjimka potvrzuje pravidlo. Logicky, že u francouzské značky, neboť vše francouzské je jedna velká výjimka z pravidla, jak ví každý, kdo někdy studoval, či se studovat pokoušel, francouzštinu. Značka Lilas Blanc vyvinula tři komplementární produkty, které tvoří ucelenou řadu noční péče o pleť, která potřebuje projasnit nebo eliminovat pigmentové skvrny. Testy in vitro prokázaly úbytek a snížení produkce melaninu, který je za skvrny zodpovědný, o více než 60%. A to vše pouze díky přírodě.

Značka Lilas Blanc je trochu jiná přírodní kosmetika, než na jakou jsme běžně zvyklí. Zaútočila totiž na tu nejvyšší metu a sice na luxusní značky z parfumerií, protože dobře ví, že příroda dokáže nejen to samé, co zázračné molekuly extrahované z kdovíčeho, ale ještě daleko víc. Jde o trochu nový koncept, takový “udržitelný luxus”, který cílí na zákazníka, který chce skutečně nadprůměrnou kvalitu, je za ni ochotný zaplatit, ale čeká skutečné výsledky a nespokojí se s nálepkami bio-eco. Ale zároveň chce, aby péče byla jednak zdravá, jednak etická. Lilas Blanc odkazují ve svém názvu k rostlině, kterou sami nazývají francouzským národním pokladem - bílému šeříku. Je symbolem znovuzrození a jara a zároveň odkazuje k dlouhé tradici, která je ve Francii spjata především se vším krásným a krásu přinášejícím.

Noční rozjasňující péče o pleť přináší tři produkty - rozjasňující tonikum, sérum a krém. Ideálních výsledků samozřejmě dosáhneme kombinací všech tří produktů, nicméně pokud nás netrápí nic závažného a jen bychom rádi pleť trochu projasnili, můžeme si vybrat cokoliv a doplnit tím naši běžnou péči. Aktivní ingrediencí je ve všech produktech výtažek z mořské kapradiny Dictyopteris membranacea z Atlantského pobřeží, který má právě na svědomí onen projasňující efekt a blednutí pigmentových skvrn. Dalšími pečujícími složkami jsou výtažky ze šeříku, který Lilas Blanc používají samozřejmě s velkou oblibou, nebo Aloe vera. Benefity Aloe jsou víc než zřejmé, ovšem šeříky v kosmetice jen tak nevidíme, což je škoda, protože mají značný výživný a antioxidační účinek.

Související produkt
Aloe vera šťáva 330 ml
Santaverde / 429 Kč
100% čistá organická šťáva z aloe vera přispívá k přirozené obranyschopnosti, je skvělým antioxidantem a přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi.
Detail produktu