Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Přírodní detoxikace kůže s Litokomplexem

Přírodní detoxikace kůže s Litokomplexem Pobyt v toxickém prostředí i špatné odličování pleti pleť zanáší a je proto důležitá pravidelná detoxikace a hloubková očista.
Jana Konečná
5,0 5
3

Přejít na sekci článku:

Co Litokomplex dovede?

Co Litokomplex dovede? zdroj: shutterstock.com

Přípravky Litokomplex pleť důkladně čistí a do hloubky detoxikují. Tím podporují i přirozenou regeneraci pleti, protože ta se nemusí vypořádávat s nánosem nečistot a škodlivými látkami a má tak více prostoru pro svou obnovu. Regenerační proces navíc přímo podporují i látky obsažené v Litokomplexu. Pleť vypínají, prokrvují, aktivně bojují proti tvorbě vrásek a zmírňují ty již vytvořené. Detoxikovaná pleť pak samozřejmě i lépe funguje, zlepšuje se její obranyschopnost a odolnost a lépe vstřebává účinné látky z dalších pečujících kosmetických přípravků.

Čistá pleť pak září zdravím i navenek. Mizí rozšířené póry, černé tečky, zanícené pupínky i suchá místa. Při pravidelném používání se pleť sama normalizuje a přibližuje ideálnímu stavu. U suché se lehce zvyšuje produkce mazu, u mastné zase naopak lehce snižuje. Litokomplex je vhodný na pleť v obličeji i na pokožku celého těla. Dokonce jej lze použít i na vlasovou pokožku. Ta je totiž často zanesená stylingovými vlasovými přípravky, prachem, jenž ulpívá ve vlasech, i mazem a potom se špatně prokrvuje a řádně nevyživuje vlasové kořínky a tím pádem se zpomaluje růst vlasů nebo vlasy rostou velmi tenké a nekvalitní. Litokomplex pokožku hlavy čistí do hloubky, obnovuje tak její funkci a zrychluje růst vlasů. Díky tomu se doporučuje i na urychlení růstu nových vlasů po chemoterapii.

Jak Litokomplex používat?

Litokomplex můžete podle stavu pleti používat na každodenní čištění pleti nebo když chcete své pleti dopřát nějakou tu péči navíc, můžete jej nanášet párkrát do týdne jako do hloubky čistící a detoxikační masku. Pokud jej chcete použít pro čištění pleti, smíchejte malé množství prášku s vodou tak, aby vznikla hladká kašička a naneste ji na navlhčenou pleť. Nechte působit minutu, poté smyjte a ošetřete krémem. Ideální je používat Litokomplex ve sprše, kde se velice prakticky smývá. Během jeho působení můžete cítit jemné pálení, které je způsobeno prokrvujícím efektem a obsahem solí.