Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Anti-aging krém na ruce Lavera

Recenze: Anti-aging krém na ruce Lavera Anti-agingový krém na ruce od Lavery je plný pečujících a vyživujících olejů, jako je například arganový nebo mandlový. Spolu s výtažkem z brusinek se starají o mladistvý vzhled pokožky rukou. Ale nebojte, nemastí!
Marcela Fröhlichová
3,8 5
4

Recenze: Anti-aging krém na ruce Lavera zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Pryč jsou doby, kdy jsme si mohly vybrat “mazadlo” na ruce jen z omezeného sortimentu buď děsivě mastné Indulony, či krémy s efektem silikonových rukavic. Přírodní sortiment péče o tělo má ve svém rejstříku blahodárné ingredience, tak proč je nevyužít i na naše velmi namáhané ruce.

Nevím čím to je, ale mám pocit, že se často ke svým rukám chováme macešsky. Pro naše vlasy či pleť jsme schopni nakoupit spoustu různých přípravků a investujeme tak nemalé částky do našeho vzhledu, ale ruce nějak opomíjíme - často se spokojíme s nějakým levným přípravkem “jen aby se neřeklo”.

Ruce jsou ale po obličeji a vlasech třetí vizitkou naší péče. Jemné a upravené ruce a nehty, troufám si říct, jsou vlastně základ. Zároveň jsou ruce nejvíce namáhané, neustále je namáčíme při častém umývání, vysušujeme nevhodnými mýdly ani nemluvě jaký vliv mají čisticí prostředky při úklidu. Proto si ruce zaslouží naši pozornost a péči mnohem více než jim většinou poskytujeme. A co si budeme nalhávat s věkem se ta náročnost zvyšuje, ruce jsou náchylné k vysušování, podráždění a pigmentovým skvrnám stejně jako pleť.

Můžeme kombinovat různé přípravky na noc a den. V noci naše ruce odpočívají s námi a mohou během tohoto “nicnedělání” využít výživu z hutnějších krémů či másel (např. čisté bambucké máslo), které nemůžeme používat během dne. Během dne je naopak dobré používat kvalitní hydratační krémy s kapkou přírodních olejů, které ruce ochrání, vyživují, ale zároveň nezatíží a neumastí.

Takovýto krém můžete najít v sortimentu Lavera. Pro mě osobně je to nejoblíbenější krém do kanceláře. Ruce mám totiž často vysušené od erárního mýdla, které se hemží samými saponáty typu SLS a dezinfekčními přísadami typu alkohol. Pak hned běžím pro svůj krém, abych dohnala ztracenou hydrataci. A pak hned je třeba psát něco na počítači a k tomu opravdu nepotřebuji umaštěné ruce.

Lavera je naformulována přesně tak, abych měla pocit výživy a hydratace a zároveň se vyhnu nadměrné mastnotě, která je s výživnými krémy tak nějak spojená. Krém se skvěle roztírá a rychle vstřebává a navíc krásně svěže voní ovocem. Krém umí pokožku také zklidnit díky obsahu Aloe vera, vyživí a zvláční díky obsahu rostlinných olejů především díky hodnotnému arganovému oleji. Dlouhodobou hydrataci mají zase na svědomí rostlinná másla jako je kakaové máslo a bambucké máslo a pozor - krém také obsahuje experta na hydrataci kyselinu hyaluronovou. Vitamíny dodají právě brusinky, které vévodí názvu i obalu krému - jsou bohaté právě na antioxidanty, které zpomalují známky stárnutí a bojují proti škodlivým vnějším vlivům.

Až budete příště přemýšlet nad tím, čím prospět své pokožce, zkuste vnímat krém na ruce jako něco extra a vyberte si opravdu kvalitní produkt, mezi které dozajista patří i tento krém od Lavera, který má navíc velmi příjemný poměr cena/výkon.