Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Deodorant Sportique s vůní růže

Recenze: Deodorant Sportique s vůní růže Deodorant s vůní růže od Sportique osvěžuje pokožku, zabraňuje nežádoucímu zápachu i během náročné fyzické aktivity.
Kristýna Lexová
5,0 5
6

Recenze: Deodorant Sportique s vůní růže zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Sama jsem nikdy dříve nepropadla přírodním deodorantům, tento od Sportique mě ale přesvědčil nejen svou nádhernou vůní, ale i pozoruhodnými účinky.

Co se týče přírodních deodorantů, prošla jsem již několika pokusy a omyly a nakonec vždy skončila u těch konvenčních – příroda totiž v náročnějších obdobích stresu či při fyzické aktivitě prostě nestačila.

Pak jsem ale narazila na tento deodorant od Sportique s vůní růže. Zaujme na první pohled už svým obalem, elegantní hliníková plechovka s mechanickým rozprašovačem působí luxusně. Navíc vypadá solidně a nehrozí, že by se vám poničila třeba v kabelce. Deodorant rozprašuje tak akorát, rozhodně nevytváří dusivý oblak jako některé nepřírodní antiperspiranty.

Vůně růže od Sportique je jedinečná a zmiňovala jsem se o ní už v recenzi na krém na ruce v té samé parfemaci. Není to typická mírně zatuchlá babičkovská vůně růže, naopak je svěží a velmi příjemná, připomíná mi chvíle na jaře, kdy rozkvétají květiny a vzduch je přímo naplněn jejich vůní.

Kromě vůně je ale snad nejdůležitější vlastností deodorantu to, jak funguje. Deodoranty jako takové nemají zabraňovat pocení, neucpávají póry, a tím nejsou rizikové pro vaše zdraví. Pouze brání množení bakterií, jež rozkládají pot a způsobují nepříjemný zápach. Deodorant od Sportique vše splňuje na jedničku. Ochránil mě nejen v běžném dni, ale rozhodla jsem se použít ho i k zatěžkávací zkoušce ve formě cvičení a běhu – a ačkoliv se při fyzické aktivitě potím vážně dost, tak žádný nepříjemný zápach nevznikl. Sama jsem byla překvapená tím, jak dobře deodorant funguje a teď už snad mohu říct, že jsem ho na začátku i trochu podceňovala.

Plusy

  • krásný a odolný obal
  • kvalitní rozprašovač
  • nádherná vůně
  • perfektní a spolehlivá ochrana proti pocení
  • příjemná cena

 

Minusy

  • nenalézám žádný

 

Deodorant Sportique je pro mě jedním z objevů roku a ráda si pořídím další vonné varianty. Pokud by vám totiž růže nevyhovovala, tak vězte, že je z čeho vybírat.