Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Heřmánkový krém na ruce a nehty Martina Gebhardt

Recenze: Heřmánkový krém na ruce a nehty Martina Gebhardt Heřmánkový krém na ruce a nehty Martina Gebhardt intenzivně pečuje o namáhané ruce a chrání je před dehydratací i podrážděním.
Martina Koubová
5,0 5
8

Heřmánkový krém na ruce a nehty zdroj: biooo.cz

Krém na ruce je věc, kterou každý den používáme, ale příliš se nezaobíráme jejím složením. Je to prostě jakási bílá hmota, která ruce zjemní, provoní a je dobře, když se rychle vsákne. Ale obzvlášť teď v zimě, kdy jsou naše ruce namáhány výkyvy teplot i saponáty a další domácí drogérií, je důležité zaměřit se na vydatnou péči. Stejně intenzivně, jako se staráme o pokožku obličeje, bychom se měli věnovat i rukám.

Můžete si pořídit klasickou indulonu nebo lehoučký krém s líbivou parfemací, ale ani jeden z nich vám neposkytne kompletní péči o pokožku i nehty jako Heřmánkový krém od Martina Gebhardt. Krém je z produktové řady Hand & Nail, takže už samotný název napovídá, že o ruce bude pečovat opravdu komplexně. A je tomu tak i v praxi.

Díky bohatému složení je o ruce opravdu královsky postaráno. Heřmánkový krém obsahuje nejenom olivový olej, ale i výživné hutnější bambucké a kakaové máslo doplněné o včelí vosk a lanolin. Díky těmto složkám je konzistence krému opravdu hutná, ale při kontaktu s pokožkou taje. Popravdě jsem se tohoto výživného složení trochu bála. Nemám ráda, když je krém příliš mastný, do pokožky se pořádně nevstřebá a jakoby ‘sedí’ na jejím povrchu. Ale u heřmánkového krému tomu tak není. Samozřejmě jej musíte použít menší množství, než jste zvyklé u lehkého krému z drogerie; pak se však do pokožky perfektně vstřebá bez nepříjemného pocitu filmu či lepení.

Heřmánkový krém na ruce a nehty Martina Gebhardt

Kromě výživných látek obsahuje krém i extrakt a spagyrickou esenci z heřmánku, růžovou květovou vodu, výtažek ze zeleného čaje a další bylinné extrakty, které namáhanou pokožku rukou zklidňují a hojí. A že bylinky opravdu skvěle fungují. Běžně na suché ruce netrpím, ale poslední dobou mi vůbec nesvědčí máchaní rukou v saponátech. Po každém mytí nádobí mám dlaně většinou zarudlé, pokožka mě silně svědí a pne. Bylinky si ale s těmito problémy skvěle poradí. Zmírní začervenání i svědění a za pár minut mám klid.

Spojení výživných másel a olejů s extrakty z heřmánku a dalších zklidňujících rostlin se mi zdá ideální. Pečující složky brání vysušení rukou a vzniku záděr, zatímco bylinky eliminují i celkem výrazné podráždění. A abych nezapomněla, krém nepečuje jenom o ruce, ale i o nehty. Ty jsou odolnější vůči třepení a lámání, více se lesknou a vypadají zdravě. Heřmánkový krém na ruce je skvělým parťákem nejenom do zimy a mrazu, jak by se mohlo zdát podle jeho extra výživného složení. Já pro něj určitě najdu využití po celý rok, neboť natolik intenzivní péči a současně snadno vstřebatelnou konzistenci jen tak někde nenajdu.

Související produkt
Hand & Nail krém na ruce 100 ml
Martina Gebhardt / 463 Kč
Heřmánkový krém pečuje o namáhanou pokožku rukou, regeneruje ji a vyživuje. Současně ji chrání před nepříznivými vnějšími vlivy a jemně ji provoní.
Detail produktu