Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Koupelová sůl z Mrtvého moře s kadidlovníkem od Malki

Recenze: Koupelová sůl z Mrtvého moře s kadidlovníkem od Malki Mořská sůl z Mrtvého moře s kadidlovníkem od značky Malki poskytuje dokonalou relaxaci. Přidejte si ji do koupele a užijte si nevšední zážitek.
Pavlína Klaudová
5,0 5
3

Recenze: Koupelová sůl z Mrtvého moře s kadidlovníkem od Malki zdroj: unsplash.com

„Kdo je ta, jež vystupuje z pouště jako sloup dýmu, ovanuta vůní kadidlovou z myrhy a z nejjemnějšího koření kupeckého?“ je citát z Písně písní. Ten se mi okamžitě vybavil, když jsem poprvé přičichla k aromaterapeutické soli z Izraele. Nádherná, uklidňující, plná. Omamná vůně kadidla se něžně rozvine na čichových buňkách.

Kombinace složek této soli je opravdu mistrovským dílem. Určitě si najděte chvilku pro sebe, zaberte koupelnu a dopřejte si v těchto chladných dnech relax. Máte naše svolení myslet sobecky jen na sebe a vytěsnit vše ostatní. Práce, děti, kolegové, Vánoce, nákupy, auto. To vše počká. 

Stačí lžíce této krásně voňavé soli, která se rozpustí ve vaně plné teplé vody a můžete si vychutnávat aromaterapeutickou nirvánu. A pokud na nirvánu nevěříte, můžete si představovat krásnou jeruzalémskou zahradu, ve které se procházíte mezi růžemi a kadidlovníky. Něžná, ale přesto intenzivní vůně otevírá smysly, uvolňuje napětí a cítíte, jak se vám povolují ztuhlé svaly a myslí se line klid.

Pokud nechcete být úplně sobečtí a máte dostatečně velkou vanu, přizvěte drahou polovičku. Můžete si s tímto malým zázrakem zpříjemnit dlouhé zimní večery. Mix růže a kadidla je nejlepší aromaterapeutické spojení dvou mocných afrodiziak. Sůl nejen nádherně voní, ale také působí detoxikačně