Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Martina Gebhardt regenerační tělové mléko Summer Time

Recenze: Martina Gebhardt regenerační tělové mléko Summer Time Tělové mléko Martina Gebhardt Summer Time pokožku zklidní, zjemní a dodá pleti zdravý vzhled i barvu.
Martina Koubová
5,0 5
3

Recenze: Martina Gebhardt regenerační tělové mléko Summer Time zdroj: biooo.cz

Péče o pokožku v létě má svá specifika, a to nejenom péče o pokožku obličeje. Pleť celého těla je potřeba ochránit před slunečními paprsky, zklidnit ji, vyživit po koupání ve slané nebo chlorované vodě, případně i prodloužit opálení pokožky. K tomu účelu si můžeme pořídit několik produktů s účinky každý pěkně zvlášť, nebo si koupit jeden, který zvládne všechno jedním vrzem, což je mnohem lepší.

A proto Martina Gebhardt přišla s novou produktovou řadou Summer Time, která má pleť namáhanou sluníčkem zklidnit, vyživit, zmírnit začervenání i svědění,... prostě všechny ty negativní vlivy, které má sluníčko i voda občas na svědomí. Vybrat si můžete z mnoha produktů, ale takovým univerzálním kouskem, který můžete použít na obličej, tělo a v případech nouze dokonce i k odlíčení make-upu, je zklidňující regenerační mléko.

Mléko má lehkou krémovou konzistenci, snadno roztíratelnou, rychle vstřebatelnou, nelepivou a nemastnou. A přesto je dostatečně výživné, aby dokázalo pokrýt potřeby namáhané pokožky v létě. Regenerační mléko obsahuje skvělý mix rostlinných olejů a másel završený zklidňujícím extraktem z Aloe vera. Ono celé to složení je zajímavé a netradiční. Olivový olej je sice taková klasika, ale… olej z tungovníku, rakytníkový olej, výtažek z růže, extrakt z mrkve, slunečnice topinambura, třezalky, ořešáku královského, magnolie, zeleného čaje a pak taky nějaké ty obligátní spagyrické esence a antibakteriální stříbro a zlato. No řekněte, kde takovéto bohaté složení normálně potkáte?

Regenerační mléko má lehce naoranžovělou barvu díky výtažkům z mrkve, ale po aplikaci nezanechává na pokožce žádné zabarvení, pouze podtrhne přirozený odstín pleti. I když je bohaté na množství olejů, pokožku neucpává a netvoří černé tečky, a to ani v případě mojí smíšené pokožky se sklony k nedokonalostem.

Co mléko slibuje?

  • Zklidnění podráždění, zarudnutí, svědění i pálení pokožky
  • Výrazné protizánětlivé účinky
  • Vydatnou hydrataci pokožky
  • Zvýraznění přirozeného opálení a zdravou ‘letní’ barvu pokožky
  • Dlouhodobou ochranu před podrážděním a problémy jako jsou sluneční alergie
Recenze: Martina Gebhardt regenerační tělové mléko Summer Time

Zatím jsme se v našem podnebném pásmu nedočkali množství sluníčka, ale i přesto dokáže jarní slunko pleť nepěkně podráždit. Zarudnutí, svědění, ‘horká’ pnoucí kůže,... Jak se mi na tyhle problémy regenerační mléko osvědčilo?

  • Mléko na pokožce příjemně chladí a tento příjemný pocit přetrvá i po vmasírování do pokožky.
  • Snadno se roztírá, není to takové to hutné těžké mléko, které zanechá na pokožce lepivý film a ‘sedí’ na povrchu. S mlékem od Martina Gebhardt se můžete namazat a hned jít.
  • Prvních známek zklidnění jsem si všimla do několika minut, pokožka téměř okamžitě přestala svědit a cítila jsem úlevu. Zarudnutí zmizelo ani nevím jak.
  • Pleť byla po pár použitích viditelně zklidněná, jemná, vláčná a neměla jsem problémy s pnutím pokožky ani svěděním.
  • Pokožka vypadá zdravěji a to určitě nejenom díky rostlinným olejům, ale také výtažkům z třezalky, mrkve, ořešáku a zeleného čaje.

Tímto bych účinky regeneračního tělového mléka hodnotila mnohem lépe, než třeba takového panthenolu či jiného zklidňujícího poopalovacího produktu z lékárny, které zarudlou pokožku pomalu ještě více rozdráždí.

Těším se, až vysvitne pořádné letní slunko a já budu moci vyzkoušet účinky regeneračního mléka i na sluneční alergii a drobné pupínky, které mi i v naší podnebné šířce občas v oblasti dekoltu vyraší. Kombinace olejů, másel a výtažků z Aloe vera mi přijde skvělá a vysoce účinná a rychle zklidní. Obzvlášť ta rychlá účinnost se mi líbí.

Související produkt
Summer Time zklidňující regenerační mléko 150 ml
Martina Gebhardt / 658 Kč
Zklidňující regenerační mléko pečuje o pokožku namáhanou dlouhodobým pobytem na slunci. Obsažené látky zanechávají pokožku vláčnou, zdravou a přirozenou cestou podporují opálení.
Detail produktu