Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Zklidňující mléko od Weledy

Recenze: Zklidňující mléko od Weledy zdroj: biooo.cz

Ruce hore ten, kdo doma taky krade kosmetiku dětem? Já jo. Zklidňující tělové mléko od Weledy je prostě takové.

Zklidňující tělové mléko je speciálně určené pro péči o jemnou a citlivou dětskou pokožku. Pro malé i větší děti a také pro všechny, kdo trpí na ekzémy a jiná podráždění kůže. Neobsahuje žádné esenciální oleje ani další potenciálně dráždivé látky. Místo toho je plné čistých přírodních surovin. Kokosový a sezamový olej, kakaové máslo a včelí vosk. A další oleje, květinové a bylinné extrakty. Prostě to nejlepší pro jemnou pokožku vašeho miminka.

Tělové mléko obsahuje spoustu výživných rostlinných olejů, na prvním místě je kombinace kokosového a sezamového oleje, které jemnou dětskou pleť bohatě vyživují a chrání před dehydratací i podrážděním. Tyto výživné účinky jsou navíc podpořeny kakaovým máslem a mandlovým olejem. Citlivé pokožce se tak dostane množství potřebných vitaminů a nenasycených mastných kyselin, zatímco o zklidnění se postará olej z proskurníku, světlice barvířské a brutnáku společně s extraktem z violky.

Konzistence tělového mléka je opravdu hutná. Bohužel na úkor snadnosti manipulace, krém totiž vůbec nechce z flašky ven. Hlavně po určité době používání, kdy mléka v lahvičce ubude, se to stává docela problém. Je dobré stavět balení na víčko, lépe to potom leze ven. To je ale asi tak jediná výtka, kterou ke krému mám. Jinak je ta konzistence fakt skvělá.

Recenze: Zklidňující mléko od Weledy

Mléko je hutné a opravdu hodně výživné, ale velmi dobře se roztírá, nezanechává mastnou stopu ani bílé fleky, rychle se vsakuje a nezůstává po něm na pokožce film. Konzistence je naprosto skvělá pro malé děti. Nemusíte totiž dlouho nikde nic roztírat a čekat, než se to vsákne. Větší děti se navíc zvládnou namazat i samy a můžou se hned obléct. Mléko nenechává mastné fleky a je velmi jednoduché na používání.

I když je mléko bez parfemace, tak jemně voní. Vůně je spíše neutrální a pokožky se nedrží, ale při používání je opravdu příjemná. Konzistence je opravdu výživná. Když se večer namažete, tak i druhý den ráno o něm bude vaše pokožka vědět. Nejen vědět, ona si bude lebedit plná spokojenosti jak v bavlnce. Bude hebká, jemná, napnutá.

Recenze: Zklidňující mléko od Weledy

Ať už tedy namažete sebe nebo svoje děti, můžete si být jisti, že pokožka si stěžovat určitě nebude. Navíc se mléko nejmenuje zklidňující jen tak pro nic za nic. Ono totiž opravdu zklidňující je. Dokáže během několika hodin uklidnit podrážděnou pokožku, je skvělé jako péče o pokožku po holení, zklidní totiž jakékoliv začervenání a pokožku zanechá jen neuvěřitelně jemnou.

Zklidňující mléko od Weledy je tak skvělé nejen pro péči o pokožku malých dětí a miminek, ale určitě se neztratí ani u vás v koupelně. Alespoň moje pokožka je s Weledou moc spokojená.

Související produkt
Baby Zklidňující tělové mléko 200 ml
Weleda / 469 Kč
Zklidňující tělové mléko bez přidané parfemace pečuje o jemnou dětskou pokožku, ale také o přecitlivělou pleť náchylnou k atopickým ekzémům. Vydatné mléko je plné výživných rostlinných olejů.
Detail produktu