Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Resveratrol: Zázrak, nebo splasklá bublina?

Resveratrol: Zázrak, nebo splasklá bublina? Resveratrol se zdál být velkým objevem ve výzkumu prevence a léčby civilizačních nemocí.
Renata Ježková
4,4 5
9

Přejít na sekci článku:

Naobay

Naobay zdroj: biooo.cz

Naobay je poměrně mladá španělská značka a rodinná firma, která se rozhodla přinést nový a svěží pohled na přírodní kosmetiku. Dalo by se říct, že mottem jejich práce je, že v jednoduchosti je krása. NAOBAY je zkratkou pro Natural And Organic Beauty And You a vyjadřuje to, co se snaží značka svým zákazníkům přinést - jednoduchost, transparentnost a čistotu. Dodržuje maximálně etický přístup ve všech částech procesu výroby.

Přestože u kosmetiky bychom měli posuzovat hlavně účinek, tak to první, co nás na produktech Naobay zaujme, jsou obaly. Je skutečně jen málo značek, jejichž design je tak krásný, luxusní a čistý a pojmu recyklace to dává naprosto nový rozměr. Veškeré obaly jsou totiž recyklovatelné a/nebo jsou z recyklovaných materiálů. Například dřevo je certifikované FSC a bylo recyklováno z odpadu dřevařských firem v oblasti. Je plně rozložitelné, neobsahuje žádné další látky jako například lak. Plastové části obalu jsou vyrobené z recyklovaných PET lahví.

Nicméně forma je až druhořadá, nejdůležitější je samozřejmě obsah. Kromě resveratrolu, který je obsažen v péči proti vráskám a péči o citlivou pleť a oční okolí, jsou použity ty nejlepší přírodní pěstící prostředky jako je například arganový nebo šípkový olej. Původ všech ingrediencí je velmi pečlivě sledován, žádná z přísad není geneticky modifikovaná nebo vypěstovaná s pesticidy. Samozřejmostí je nepřítomnost jakékoliv látky, které by měla jakkoliv negativní dopad na lidské zdraví jako jsou parabeny, silikony, dioxiny, PEG, minerální oleje a další. Všechny výrobky jsou certifikované ECOCERT a přestože nejsou certifikované Vegan, neobsahují žádné ingredience zvířecího původu. Pokud hledáte etický luxus, tak u Naobay jste na správném místě.