Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Umýváte si ráno pleť vodou?

Umýváte si ráno pleť vodou? Ráno pleť umyjte vodou.
Hana Bartušková
4,0 5
5

Umýváte si ráno pleť vodou? zdroj: shutterstock.com

Že večer je třeba se před odchodem do postele odlíčit, ví asi každý. Přeci aby se pleť mohla v noci regenerovat a obnovovat. Ale stejně tak důležité je i ranní čistění pleti. Přes noc se totiž pleť potí, a ráno je tak nutné ji zbavit těchto nečistot a teprve poté nanášet krém a make-up. Pravidelné ranní čistění pleti totiž pomůže látkám v krému se lépe vstřebat a může prodloužit i trvanlivost make-upu, protože ten mnohem lépe přilne k čisté pleti.

Čistíte si pleť ráno? A jdete na to správně?

Přejít na sekci článku:

Ranní čištění pleti

ranni-cisteni-pleti zdroj: shutterstock.com

Ráno je vhodné si pokožku umývat vodou, raději se vzdejte micelárních vod nebo očištění pleti pouze tonikem. Čistota si totiž žádá vodu. Navíc opláchnutí studenou vodou vám pomůže se probrat a poslouží trošku jako pozdní budíček.

Jaký ale vybrat čistící gel? Nebo pěnu? Nebo mýdlo? Nebo krém? Vybírejte především podle typu své pleti, přitom platí, že na ranní čistění jsou vhodnější produkty, které nejsou příliš výživné a mastné. Takže volte spíše pěnu, čistící gel nebo mýdlo. Máte doma ten správný produkt? Pojďme si to otestovat.

Související produkt
Mýdlo černé bahno 90 g
Malki / 226 Kč
Kokosový olej a minerály z Mrtvého moře pečují o suchou pokožku a korigují kožní problémy jako je akné, lupénka nebo ekzém. Sirné mýdlo účinně čistí pokožku a zachovává její krásu.
Detail produktu