Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Umýváte si ráno pleť vodou?

Umýváte si ráno pleť vodou? Ráno pleť umyjte vodou.
Hana Bartušková
4,0 5
5

Přejít na sekci článku:

3x ano

3x ano zdroj: shutterstock.com

A jaké čistící gely a krémy patří mezi naše oblíbence? Pro každé ráno a navždy?

  • Pro suchou pleť: Faran Čistící pleťový gel. Tajemstvím tohoto čistícího gelu je vysoký obsah Aloe vera. Aloe vera nejenže zabraňuje dehydrataci a zvyšuje hydrataci pokožky, ale také podporuje přirozenou regeneraci pleti. Navíc pomáhá pleť napínat a vyhlazovat. Čistící gel Faran je velmi šetrný a jemný a suchá pleť se bez něj prostě neobejde.
  • Pro mastnou a problematickou: Alva Čistící krém Rhassoul. Čistící krém od Alvy obsahuje velké množství přírodního marockého jílu. Ten pomáhá odstraňovat z pleti nečistoty, maz a pot, navíc i zmatňuje, pomáhá čistit póry a udržuje je čisté. Předchází tak vzniku nedokonalostí, pupínků nebo černých teček.
  • Pro všechny s anti-age efektem: Eliah Sahil. Anti-age čistící pěna moringa olej Čistící pěna od Eliah Sahil je novinkou v našem sortimentu a rozhodně stojí za vyzkoušení. Má snově krémovou konzistenci, čistě přírodní složení a opravdu funguje. Čistí, revitalizuje, obnovuje. A ve složení je tolik výtažků, že to na jedné ruce nespočítáte.