Vybroušeno k dokonalosti

5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

Peeling jen tak…

Peeling jen tak…zdroj: shutterstock.com

Protože nemá každý celulitidu. A i ten, kdo ji má, ji nemá všude. Jenže i jiné části těla zaslouží péči, nemůžou za to, že se tam celulitida nedělá. V dekoltu třeba. Nebo na obličeji. Ale dělají se zase jiné věci, třeba vrásky nebo šupinky nebo mdlá barva. A to též nechceme (i když tomu psovi to je pořád jedno, proto je to nejlepší přítel člověka). Takže můžeme pořídit i peeling, který nám vykouzlí “jen” pěknou hladkou pleť a podpoří její regeneraci. Protože to přesně by dobrý peeling měl udělat. A zároveň pokožku vyživit a ideálně ještě trochu povzbudit na duchu. Jako ten citrusový od Coslys nebo krémový Evolve.

A obličej? Ten peeling ocení taky, zejména v rámci nějaké hlubší očisty, kdy po něm může následovat maska, která pak bude mít daleko lepší efekt. A když už ošetřujeme obličej, tak bychom skutečně neměli zapomínat, že křehká kůže náchylná k vráskám a dehydrataci opravdu nekončí bradou a protáhnout péči až na dekolt. Zvlášť po třicítce to je oblast, na které se nejrychleji projeví, že už si ani nepamatujeme, kde nám poprvé vydali občanku. A která si zaslouží stejnou péči jako obličej, přestože ji neukazujeme tak často, ale o to víc nám na tom pak záleží. Proto je peeling Martina Gebhardt určen už názvem pro obličej i dekolt, který jemně vyčistí, podpoří mikrocirkulaci a vyživí. Jako většina pleťových produktů Martina Gebhardt obsahuje i zlato, stříbro a síru, které podporují regeneraci a působí antibakteriálně.

Hned dva druhy pleťového peelingu pak najdeme u francouzské značky Coslys - na pleť normální a na pleť suchou. Oba dva doplňují kompletní řadu pleťové péče, kterou si tak můžeme poskládat buď komplet nebo naopak produkty mezi sebou prohazovat, protože i normální pleť může být křehčí a ocenit jemnější a výživnější peeling, tak proč jí ho nedopřát. Nebo možná prostě jen milujete lilie a chcete je všude, i v kosmetice. Proč ne, právě ten na smíšenou a normální pleť obsahuje výtažky z lilie, které pleť zjemní a projasní a jelikož jako exfoliační částice slouží prášek z rýžových slupek, který je skutečně jemný, nemusí se ho bát ani citlivější pleť. Protože lilie skutečně nemůže nikomu ublížit.