Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

4 netradiční složky pro péči o vlasy

Přejít na sekci článku:

Máta peprná

Máta peprná zdroj: shutterstock.com

Mátu máme spojenou spíš s pastou na zuby nebo bonbony pro svěží dech. Když už v kosmetice, tak spíš třeba ve sprchovém gelu nebo osvěžujícím krému na nohy. Víte ale, že máta je skvělá i na vlasy? Má sice pronikavou vůni, takže na to nevypadá, ale je velmi účinným uklidňujícím pomocníkem. Funguje tak proti lupům a podrážděné svědivé vlasové pokožce. To ale není vše. Je skvělá i na mastné vlasy, kterým dodává objem a lehkost.

V šamponu od Faran můžete kromě máty najít i esenciální olej z rozmarýny. Tato kombinace mimořádně účinně bojuje právě proti svědivé a podrážděné pokožce hlavy. Esenciální oleje z rozmarýnu a máty zklidňují, osvěžují a jemně pečují o pokožku. Stimulují i růst vlasů. Další rostlinné látky, jako je olivový olej, jojobový olej a Aloe vera, zase hydratují a uhlazují vlasové vlákno.

Související produkt
Šampon pro normální vlasy 250 ml
MÁDARA / 398 Kč
Šampon na vlasy pro normální a suché vlasy jim dodává potřebnou hydrataci a velmi šetrnou péči. Zklidňuje pokožku a vyživuje suché konečky. 
Detail produktu