Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

5 tipů, jak se vypořádat s elektrizujícími vlasy

Přejít na sekci článku:

Naolejujte je

Naolejujte je zdroj: shutterstock.com

Oleje mají tu báječnou schopnost uzamknout hydrataci nejen v pokožce, ale i ve vlasech, a také ji udržet tam, kde je potřeba. Stejně tak jako u pleti však platí, že olej aplikovaný na suché vlasy je ještě více vysuší. Zatímco když jej nanesete na navlhčené vlasy, nebo na navlhčenou pleť, vlhkost pak dokonale uzamkne a dopraví tam, kde je potřeba. Na vlasy je výborný kokosový olej, který má navíc ještě dezinfekční vlastnost, takže působí jako prevence proti lupům.

Nebo můžete zkusit výživného a regeneračního kouzelníka - arganový olej. To je hotový zázrak na roztřepené konečky. Oleje můžete aplikovat do vlasů buď samostatně jako výživnou vlasovou kúru ve formě zábalu, nebo se můžete poohlédnout po přípravcích, které kvalitní rostlinné oleje už přímo obsahují. Mezi ně patří třeba maska od Natura Siberica s rakytníkovým olejem, Ovesná regenerační kúra od Weledy s jojobovým olejem nebo kondicionér od I+M Naturkosmetik s konopným olejem.