Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

5 tipů, jak se vypořádat s elektrizujícími vlasy

Přejít na sekci článku:

První pomoc ve spreji

První pomoc ve spreji zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Pokud vaše vlasy i přes výše zmíněné rady elektrický mód nechtějí opustit, jako prví pomoc povolejte do boje sprej. Můžete zkusit buď hydratační, nebo fixační ve formě laku na vlasy. U laků na vlasy si ale dejte záležet na tom, aby byly na přírodní bázi. Konvenční laky by sice vlasy na nějakou chvilku na místě udržely, ale z dlouhodobého hlediska by vlasy ještě více zatížily, vysušily a statickou elektřinu ještě víc zhoršily.

Ztracenou vláhu můžete svým vlasům dodat třeba pomocí univerzálního přípravku Živé vitamíny od Natura Siberica, se kterým kromě vlasů můžete osvěžit i pokožku celého těla. Podobně univerzálně funguje i většina květinových vod od firmy Saloos, které kromě ukáznění neposlušných vlasů a usnadnění rozčesávání navíc ještě zklidní vlasovou pokožku.

Související produkt
Bio Levandulová voda 50 ml
Saloos / 133 Kč
Květinová pleťová voda Levandule je přírodním tonikem. Vzniká destilací z čerstvých listů levandule. Tato přírodní pleťová voda je vhodná pro všechny typy pleti, zejména pro citlivou, dětskou a zralou.
Detail produktu