Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Nový rok v New Yorku

Nový rok v New Yorku New York je město, které nikdy nespí. Nezaspěte ani vy trendy v péči o pleť.
Anna Nádvorníková
4,2 5
6

Nový rok v New Yorku zdroj: depositphotos.com

New York je městem, které tepe. Neustálý pohyb za dne i v noci dělí Newyorčany do dvou kategorií. Mezi ty, kteří žijí od ranní kávy po večerní nudle v asijském bistru, nebo mezi noční ptáky, kteří využívají o něco prázdnějších ulic a rozmanitých barů ve všech jeho pěti čtvrtích.

Přemýšlíte o velké změně v novém roce? Rozhodli jste se pro cestování? A co takhle zkusit někde žít delší dobu! New York je místem, kde vznikají sny. Pokud jste si nestihli dát letos předsevzetí, začněte něčím opravdu velkým – třeba cestou právě sem!

Vůně s Desert Essence

Tak jako všude na světě, i Američanky si dávají na nový rok předsevzetí. Podle newyorského časopisu New York Magazine si ženská populace této metropole klade nově za cíl omezit svoji ekologickou stopu. Inu, intelektuální New York vytahuje růžky. Skloubit účelnost kosmetiky se snížením negativního dopadu na životní prostředí i na naše těla, je přesně to, o co jim jde. Důkazem takové kvalitní kosmetiky je americká značka Desert Essence. Jejím cílem je vyrábět přírodní produkty tak, aby jejich složení a kvalita přispívaly ke zlepšení zdravého životního stylu. V jejich sortimentu najdete péči o celé tělo – od sprchových gelů a mlék přes péči o vlasy, deodoranty, tyčinky na rty, hydratačního krému na pleť a dokonce i zubní nit!

Pokud jejich produkty znáte, asi se vám nejdříve vybaví ty neskonale krásné vůně. Jsou přírodní, intenzivní a na těle nějakou dobu po sprchování nebo mytí vlasů vydrží! New York je metropolí, kde se míchají národnosti, chutě i vůně. A takovou čichově barevnou kombinaci obsahuje i Desert Essence. Vybírat můžete z vůní kokosu, malin, červených hroznů, zeleného jablka se zázvorem, levandule, grapefruitu, pistácií, mandlí a dalších. Vše samozřejmě v bio kvalitě.

Čistota ve městě

Ti zodpovědnější mají dobrý pocit z toho, že se firma od svého vzniku snaží o čistou stopu, kterou za sebou výroba produktů zanechá. Používají bio suroviny z celého světa, jejichž pěstování podporuje udržitelnost a přispívá k ochraně životního prostředí. Zemědělci, od kterých rostliny odebírají, se totiž zavázali k tomu, že nebudou používat žádné umělé pesticidy, herbicidy ani fungicidy. Pokud se Newyorčani snaží žít zdravě a udržitelně vzhledem k planetě, mohou si být jisti, že kosmetika Desert Essence neobsahuje parabeny, SLS, ftaláty, silikony, umělá barviva ani aromata. Kosmetika je to 100% veganská a může se také pochlubit certifikátem Leaping Bunny, který dokazuje, že žádná ze složek nebyla testovaná na zvířatech.

Crazy balzámy

Toto město je jako hrací deska, kde to roztáčí figurky mezi záplavou světel, barev a klaksonů. Žít v NYC je prostě trochu crazy rozhodnutí. I sem se proto hodí balzámy na rty Crazy Rumors. Jsou vyráběny ve Spojených státech z čistých veganských zdrojů. Nejsou mastné ani lepivé, spíš jemně krémové, lehce se vsáknou a okamžitě kůžičku rtů hydratují a zároveň ochraňují před vnějšími vlivy. A co je na nich teda tak crazy? Hlavně jejich příchutě, které pochází ze základních surovin, jako jsou ovoce a zelenina. Rozhodně v nich nenajdete syntetická barviva ani parabeny. Skvělé na nich je i balení, které neobsahuje BPA, tedy nebezpečný bisfenol, a je plně recyklovatelné. To, že jde o menší tyčinku má také svůj důvod, a tím je čerstvost každého produktu. A pokud se rádi vybarvujete, zkuste balzámy, které jsou lehce tónované!

New York je místem, kde se můžete začít bavit kdykoli s kýmkoli. Lidé jsou zde otevřenější, než jsme zvyklí my. Pokud se usmějete, velmi pravděpodobně se vám úsměvy okamžitě vrátí. Uvolněná atmosféra panuje i v odívání a make-upu. Od klasické černé po bláznivé kreace. Základem jsou vždy lesklé zdravé vlasy a černá řasenka. (Nejlépe ta organická, ve Státech nejspíš Dizao:) New York může být i jednoduchý a šik!